SILENT STREAM OF GODLESS ELEGY na turné s LUNATIC GODS

SILENT STREAM OF GODLESS ELEGY na turné s LUNATIC GODS

Moravská kultová formácia SILENT STREAM OF GODLESS ELEGY spoločne s nemenej zásadnou slovenskou legendou LUNATIC GODS vyrazí v septembri na spoločné "Smutnice & Turiec Tour 2018".

Spojenie týchto dvoch skupín do spoločného turné je výnimočné. V tomto roku obe kapely vydali výborné noviny, v prípade Moravákov ide o album "Smutnice", v prípade Slovákov o nahrávku "Turiec".
Obe nahrávky boli výborne prijaté českými i slovenskými kritikmi, ale čo je najdôležitejšie - aj fanúšikmi. Od folk/doomových SILENT STREAM OF GODLESS ELEGY i extrémnejších LUNATIC GODS sa istotne budeme môcť tešiť nielen na piesne z aktuálnych albumov, ale aj na skladby, ktoré preveril čas a zľudoveli. Preto neváhajte a istotne navštívte toto výnimočné turné.

Skalným fanúšikom istotne netreba pripomínať, že album "Turiec" nahral s Martinčanmi vynikajúci bubeník Martin "Marthus" Škaroupka (CRADLE OF FILTH), ktorý usadne za súpravu aj počas tejto šnúry.

"Smutnice & Turiec Tour 2018" bude obsahovať šesť zastávok, začne v Uherskom Hradišti a potom sa presunie výhradne na Slovensko. Obe skupiny zavítajú postupne do Vrútok, Námestova, Bratislavy, Banskej Bystrice a Prešova. Na každej jednej zastávke sa okrem SSOGE a LUNATIC GODS predstaví aj zatiaľ menej známa slovenská skupina LABURNUM DIVER, hrajúca progressive metal.

Zhrnutie dátumov:
14.9.2018 (Pia), Uherské Hradiště - Klub Mír
21.9.2018 (Pia), Vrútky - RC Mlyn
22.9.2018 (Sob), Námestovo - Barón Pub
27.9.2018 (Štv), Bratislava - Randal Club
28.9.2018 (Pia), Banská Bystrica - Tartaros Rock Club
29.9.2018 (Sob), Prešov - Amfiteater Club

Viac info o jednotlivých zastávkach nájdete na Facebooku.

Zdroj: Stanislav "Stillborn" Černák - šéfredaktor Valhalla.sk

Názory redakcie

Chýba názor redakcie