MetalGate predstavuje ARALLU

MetalGate predstavuje ARALLU

Loňský ročník domácí metalové veselice MetalGate Czech Death Fest přinesl řadu silných hudebních momentů. Jedním z nich bylo bezpochyby živelné vystoupení mezopotámské black-thrash metalové hordy ARALLU, která k nám dorazila přímo z Jeruzaléma a předvedla, jak se hraje metal na Blízkém východě, za což sklidila zasloužené ovace.

Patříte-li mezi fanoušky této kapely, ať už z dřívějška, nebo právě na základě jejich vystoupení na MGCDF 2016, máme pro vás skvělé zprávy - letos v dubnu, konkrétně od 21. do 29.4.2017, se ARALLU vrátí zpět do střední Evropy v rámci Nuclear Desert Tour 2017, které je zavede na Slovensko, do Německa, ale hlavně na několik míst v ČR!

No a pokud jste ještě neměli tu čest, Nuclear Desert Tour je tím pravým způsobem, jak se s ARALLU seznámit. Rozhodně nebudete litovat. Tito pouštní džinové vstoupili na izraelskou metalovou scénu již v roce 1997 a od té doby předskakovali na domácí půdě takovým ikonám jako Enslaved, Mayhem či Behemoth, absolvovali několik evropských turné, a vydali pět studiových alb. Momentálně kapela chystá šestý zářez do své diskografie, který pod názvem „Six“ vyjde v červnu letošního roku u indického labelu Transcending Obscurity. Nejen na albech, ale i na koncertech obohacují ARALLU svoji hudbu tradičními blízkovýchodními nástroji, což jejich black-thrashovému běsnění dodává extra rozměr a náboj.

Vzhledem k tomu, že ve dvou se to lépe táhne, jak se říká, nebudou ani ARALLU na Nuclear Desert Tour osamoceni. Přidá se k nim totiž domácí black metalová smečka NAURRAKAR, která své apokalyptické vize, v aktuální tvorbě především nukleárního charakteru, šíří v českém undergroundu od roku 2007. Žádné hudební experimenty v jejich případě nečekejte, ale naopak přímočarou nihilistickou temnotu.
Připravte se tedy na hudební seance, kterým na jedné straně vládne nemilosrdná poušť se svými starobylými tajemstvími, a na druhé všeobjímající nukleární zima. Tyto můžete navštívit na následujících místech v následujících dnech:

21. 4. 2017 – Praha, Exit-Us (cz) 
22. 4. 2017 – České Budějovice, Velbloud (cz)
23. 4. 2017 – Brno, Melodka (cz)
24. 4. 2017 – Bratislava, Randal (sk)
25. 4. 2017 – Havlíčkův Brod, Oko (cz)
26. 4. 2017 – Pardubice, Ponorka (cz)
27. 4. 2017 – Most, U Kaštanu (cz)
28. 4. 2017 – Leipzig, Mørtelwerk (de)
29. 4. 2017 – Plzeň, Parlament (cz)


Zdroj: MetalGate

Názory redakcie

Chýba názor redakcie