CULT OF FIRE zahájí evropské tour v Praze

CULT OF FIRE zahájí evropské tour v Praze

Po exkluzivních vystoupeních ve více než 30 zemích se v dubnu 2020 uskuteční první evropské turné CULT OF FIRE. Formát komplexního turné a ne jednorázových koncertů byl k novému albu, setlistu i pódiovému vizuálu zvolen speciálně pro toto turné, neb některé ze součástí dekorací by nebylo možno přepravovat letecky.

Nové dvojalbum CULT OF FIRE - "Moksha/Nirvana" oficiálně vyšlo 20. února (digitálně) respektive 21. března 2020 (fyzické CD/LP nosiče) pod křídly Beyond Eyes Productions. Bude se jednat o dvě neoddělitelně spojená alba jako jsou paže a údy smrtonosné bohyně Kálí neoddělitelně spojené s jejím tělem. Jak už název desky napovídá, jedna část dvojalba bude tematicky orientována na hinduismus, druhá na budhismus. Dvě části, jedno tělo, dvě cesty, jeden cíl.

Turné, kterého se jako speciální host budou účastnit slovenští MALOKARPATAN (také propagující novou desku "Krupinské ohne"), bude jedinou možností vidět CULT OF FIRE na evropských pódiích. Nebudou žádné festivaly ani jiná vystoupení!Nultá show k evropskému turné proběhne v pražském Palác Akropolis.
Vzhledem k nastalé situaci s koronavirem se celý koncert přesunul na sobotu 5.9.2020.
Tento koncert bude nejen příležitostí slyšet nové skladby živě v novém koncertním vizuálu, ale zároveň zakoupit nosiče a nový merch.

Předprodej na 5.9. stále běží.
Nejlevnější vstupenky seženete na webu agentury Obscure Promotion.
Více informací najdete na FB události.


Zdroj: Pavel "bizzaro" Pavlík / Obscure Promotion
 

 

Názory redakcie

Chýba názor redakcie