ALICE COOPER príde do Bratislavy na 7 kamiónoch

ALICE COOPER príde do Bratislavy na 7 kamiónoch

Najväčšia hororová show v rockovej hudbe príde na Slovensko! Legendárna kapela ALICE COOPER privezie v septembri do Bratislavy 100% originálnu vlastnú hororovú show. Len samotná produkcia hlavnú hviezdu večera predstavuje sedem plne naložených kamiónov. Koncert, ktorý bude zároveň oslavou piatych narodenín Rádia Anténa Rock, vypukne v nedeľu 15. septembra 2019 v bratislavskej Incheba Expo aréne.

 

Ďalšie štyri nákladiaky sa postarajú o pódium a ostatné technické zabezpečenie. Organizátori musia pre potreby umelca zabezpečiť aj 12 šatní, klimatizáciu či vlastnú kuchyňu. Zaujímavosťou je, že hviezdny Alice Cooper odmietol na dopravu využiť luxusnú limuzínu a po meste sa chce voziť v obyčajnej dodávke. Nie je preto vylúčené, že pána COOPERa v civile stretnú nič netušiaci obyvatelia nášho hlavného mesta v uliciach na prechádzke.

Večer to už bude iný príbeh. Živé vystúpenia ikonickej kapely sú preslávené špeciálnymi efektami, divadelnými scénami a strašidelnými výjavmi. Slovenskí fanúšikovia sa môžu tešiť na hity ako "Poison""School's Out""Hey Stoopid""I'm Eighteen" či "Love's a Loaded Gun". To všetko umocnené nezabudnuteľným vizuálnym divadlom. ALICE COOPER (vlastným menom Vincent Damon Furnier) patrí k legendám rockovej hudby. Hrdý člen rock 'n' rollovej siene slávy je na scéne vyše 50 rokov a patrí medzi najvplyvnejšie osobnosti hudby.

Oslavy piatych narodenín Rádia Anténa Rock prinesú skutočne kvalitný program. Spolu s COOPERom sa predstavia aj skvelí americkí hardrockeri BLACK STONE CHERRY. Kapela je na scéne takmer 30 rokov počas ktorých si zahrala so všetkými dôležitými rockovými kapelami súčasnosti. Poctivý americký hard rock si podmanil fanúšikov najmä vďaka energickým živým koncertom. Ich vystúpenie bude zároveň aj slovenskou premiérou.

A to všetko už 15. septembra 2019 v Bratislave.
Vstupenky od 45 € si v predpredaji zakúpite jedine v sieti Listocheck.

Zdroj: Octopus Promotion

Názory redakcie

Chýba názor redakcie