DÉLUGE, majestátní bouře nástrojů, jejímž epicentrem je Francie

DÉLUGE, majestátní bouře nástrojů, jejímž epicentrem je Francie

Mezi prudkými poryvy riffů si budete připadat jako ohýbající se stromy. A když strhující bouře pomine a  tichem se ozývají jen studené kapky deště, vyřítí se mocný hurikán. Bouře neustále nabírá na síle, je majestátní, hodná respektu a uznání. Není překvapením, že epicentrem takové síly je Francie. 

To jen DÉLUGE u Metal Blade Records vydali své druhé album "Ægo Templo". Materiál, na jehož každém elegantním tvaru budete hledat filozofický rozměr, vyšel jako CD a LP v různých edicích. Za zmínku stojí určitě limitovaný digipack. K poslechu je i na službě Spotify. O strhující obal, který je plný symbolismu, se postaralo pařížské studio Metastazis

DÉLUGE je gentlemanským duelem (post) black metalu a post-hardcoru. Zvuková mozaika je doplněna o shoegazový romantismus, post-rockové nádechy svěžího vánku a ambientní noření se do hlubin poznání a existenčních otázek. Tohle všechno nese pečeť francouzské elegance a hrdosti, která dýchá z každého tónu, a to je podpořeno volbou rodného jazyka coby vyjadřovacího prostředku.  

Názory redakcie

Chýba názor redakcie

Ďalšie novinky

Debut MODERN AGE DYING
novinka
26. novembra 2020
Ďalšie video DARK TRANQUILLITY
novinka
23. novembra 2020
EYEHATEGOD vydajú nový album na jar
novinka
23. novembra 2020