DECULTIVATE dokončují split LP

DECULTIVATE dokončují split LP

Rok od vydání debutu "Milovat" chystají pražští DECULTIVATE novou nahrávku. Další porce špinavého hardcoru v duchu Cursed nebo Baptists říznutého skandinávským crustem vyjde jako limitované split LP se spřízněnou izraelskou kapelou ÖSTRA TORN. Kapela tentokrát nahrávala v Dödsmord Studio na pražském Smíchově.

Chystaná pětice skladeb potvrzuje novou sestavu DECULTIVATE. Kapela se v nedávné době rozrostla o baskytaristu Ondru Helara (mj. ESAZLESA). Novým zpěvákem je od konce loňského roku Zdeněk (GEDALE, Klinger, ex-Argonaut).
„Na debutu "Milovat" nazpíval guest vokál v poslední písni. Takže s námi byl vlastně už od první desky. Ačkoliv je Zdeněk primárně bubeník, po odchodu bývalého zpěváka Radima nám přišlo logické oslovit právě jeho,“ komentuje kapela.

V nejbližších měsících čeká kapelu řada koncertů a festivalů. Zatím jako jediné české jméno figurují v sestavě letošního ročníku Brutal Assault. Jedním z mála chystaných koncertů v Praze bude support amerických FULL OF HELL a The Body v Modré Vopici. V průběhu léta se kapela vydá mimo jiné do Francie, Švýcarska, Norska nebo Dánska.

DECULTIVATE si můžete poslechnut na jejich Bandcampu.
A jejich kontakt: decultivate@gmail.com.


Zdroj: Radek / DECULTIVATE

Názory redakcie

Chýba názor redakcie