Brutal Assault 24 - předprodej zahájen

Brutal Assault 24 - předprodej zahájen

Jak jste si možná všimli, předprodej na Brutal Assault 2019 odstartoval 1. září/septembra 2018. Teď přichází na řadu update kapel. První kapelu není třeba dlouze představovat: na Brutal Assault se po letech vracejí řečtí blackmetaloví matadoři ROTTING CHRIST, aby rozvibrovali pevnostní zdi satanistickými chvalozpěvy In Domine Sathana a dalšími!

WOLFBRIGADE musí potěšit každého, komu bije srdce v rytmu disbeatu. Léty prověřená crustová kanonáda ze Švédska se vrací do pevnosti po třech letech a rovnou s novým nábojnicovým pásem s názvem "Run With The Hunted" (2017). Jejich krajané RAISED FIST pro změnu smetou první řady pod pódiem svou vysoce třaskavou směsí hardcoru a metalu v duchu Sick Of It All.

SAOR a HEILUNG, dvě kapely a dva různé pohledy na prolnutí folku a metalu. Zatímco zádumčivý Skot Andy Marshall tvoří pod názvem SAOS výpravné a zádumčivé hudební kulisy pro osamělé toulky zamlženou, deštivou a zvlněnou krajinou skotské vysočiny, dánsko-norsko-německé uskupení HEILUNG dává středověkému folku moderní experimentální háv.

Britská úderka UNFATHOMABLE RUINATION se jako čepel skalpelu zaryla do srdcí všech fanoušků maniakálního brutálního death metalu už svou prvotinou Misshapen Congenital Entropy. V pevnosti vám ukážou, kam až lze v krvavých představách hudebního extrému zajít. V extrému se nenechají zahanbit čeští psychotičtí příznivci blastbeatu PERFECITIZEN.

Jen připomínáme, že mezi potvrzenými kapelami pro Brutal Assault 24 jsou už také MESHUGGAH, TESTAMENT, ANAAL NATHRAKH, NAPALM DEATH, A PALE HORSE NAMED DEATH a GUTALAX.

Názory redakcie

Chýba názor redakcie

Ďalšie novinky

VADER vydajú nové EP
novinka
15. februára 2019
GRAND MAGUS pripravujú nový album
novinka
09. februára 2019
Nové video ROTTING CHRIST
novinka
08. februára 2019
SUNN O))) chystajú nový album
novinka
08. februára 2019