ZATOKREV (Sui)

ZATOKREV (Sui)

BURN_Booking vám prináša koncert švajčiarskej kapely ZATOKREV, ktorá vyráža na svoje turné Eastern European Tour, jednu zo svojich zastávok urobí práve na Slovensku a to 19.10.2017 v Trnave.

ZATOKREV bola založená v apríli roku 2002 v Bazijeli. Aj napriek tomu, že ich prvý album bol nahratý v skúšobni kapela dostala viaceré ponuky a napokon bol album vydaný pod Codebreaker, Eararche and Division Records a mal dobré ohlasy po celej Európe aj USA. Nasledujúci album "Bury The Ashes" (2007) vydali Fíni Firebox Records. No a napokon tretí "The Bat, The Wheel And The Long Road To Nowhere" (2012) a štvrtý album "Silk Spiders Underwater" (2015) už vydalo britské kultové vydavateľstvo Candlelight Records.
Kapela koncertovala s viacerými známymi menami po celej Európe. Hudba ZATOKREV je zmesou sludge/doom a psychedelického rocku často aj s prvkami death/black metalu.

Svoj jedinečný štýl vám príde predviesť už vo štvrtok 19.10. do trnavského ArtKlubu spolu s domácou kapelou OHEN (blackened symphonic metal) a takisto domácim alternatívnym zoskupením NAGY & BENI (pre-symphonic post-punk/krautgaze).


Zdroj: BURN_Booking

Informácie o koncerte

Názov: ZATOKREV (Sui)

Mesto: TRNAVA

Klub/miesto: ArtKlub

Dátum: 19.10.2017

Začiatok: 20:00

Vstupné: 5 €

Webová stránka

Kapely

ZATOKREV - sludge/doom post-metal (SUI)
OHEN - blackened symphonic metal (SVK)
NAGY&BENI - pre-symphonic post-punk/krautgaze (SVK)

Názory redakcie

Chýba názor redakcie