Voidness Flashed Over Balkans Tour 2018

Voidness Flashed Over Balkans Tour 2018

Plzeňští doomaři SELF-HATRED putují se svými labelovými kolegy WOE UNTO ME na malé turné po Balkánu. Po plzeňské zastávce je čeká v Česku už jen brněnská Melodka, kde se podařilo vytvořit velice zajímavou sestavu pro příznivce melancholických tónů.

Běloruští WOE UNTO ME se na scéně pohybují od roku 2008 a právě vydali druhou desku „Among the Lightened Skies the Voidness Flashed“, kterou vám při svém prvním koncertu v Česku představí. Těšit se můžete na atmosferický funeral doom/death s působivou videoprojekcí.

V plzeňských SELF-HATRED působí členové z ET MORIEMUR a dalších dnes již nefunkčních doomových kapel. Jsou chvíli před vydáním nové koncepční desky „Hlubiny“, která bude mít oproti debutu „Theia“ texty kompletně v českém jazyce. Přijďte si vyslechnout skladby, které na svém oblíbeném místě SELF-HATRED ještě nehráli, a připomenout si, že doom v Čechách ještě rozhodně není mrtvý.

EMBRACE THE DARKNESS není třeba brněnskému publiku příliš představovat. Tato mladá melodic death/doomová kapela z Kuřimi, která funguje od roku 2012, má na svém kontě jedno delší EP „The Nameless“ a aktuálně připravuje plnohodnotné album. Těšit se můžete na melodiku severského typu, okořeněnou tesknými tóny houslí.

DEPTHS ABOVE je na domácí doomové scéně sice nová kapela, ale není složena ze žádných začátečníků. Kytarista Luca má ve své rodné Itálii projekt Bhagavath, bubeník Honza je bývalým členem kapely Inferno a basák Ivan a druhý kytarista Kuba mají své prsty ve stonerové kapele DesertWitch. Jejich syrový death/doom můžete vyslechnout na demu.

Vstupné: 150 Kč

Informácie o koncerte

Názov: Voidness Flashed Over Balkans Tour 2018

Mesto: BRNO

Klub/miesto: Melodka

Dátum: 18.01.2018

Začiatok: 19:30

Vstupné: 150 Kč

Webová stránka

Kapely

19:30 - 20:05 // EMBRACE THE DARKNESS
20:25 - 21:00 // SELF-HATRED
21:25 - 22:10 // WOE UNTO ME (Belarus)
22:30 - 23:00 // DEPTHS ABOVE

Názory redakcie

Chýba názor redakcie