Voices Of Death X

Voices Of Death X

Z kultúrneho domu na Lednických Rovniach bude opäť znieť metal. Jednodňový minifest Voices Of Death má svoje ďalšie pokračovanie.

Z akcie, ktorá pôvodne vznikla pre stretnutie malej komunity metalistov, sa stala známa, vážená metalová udalosť. Organizácie festivalu sa ako ostatné roky chopila miestna deathmetalova zostava NECROSANCTUM.
Organizátor na 9. ročníku Voices Of Death sľúbil veľkolepú oslavu 10. pokračovania. Svoj sľub dodržal a pre výročie, ktorého sa udalosť dočkala, je pripravený silný line-up, poskladaný ako každý rok primárne z kapiel zameraných na death, s black vložkou na záver.

Ako headliner večera vystúpia nemeckí CYTOTOXIN. Ich černobyľský rádioaktívny náklad je brutálny, technický a každý metalista musí zažiť takto silnú nálož naživo.
Na Voices Of Death sa bude konať dvojitá oslava. Spolu s 10. výročím udalosti bude taktiež oslavovať žilinská brutal deathová legenda SANATORIUM. Kapela vystúpi v rámci svojich vystúpení na oslavu 25. roku založenia kapely.

VoD sa vždy nieslo v rodinnej, priateľskej atmosfére. Podľa slov organizátora dostali pre tohtoročné výročie prednosť kapely, ktoré sa zasluhujú o udržanie metalovej kultúry o okolí. Preto boli pozvaní SUBURBAN TERRORIST z Beluše a MINOR zo Žiliny.
Na akcii už tradične vystúpi aj domáci guľomet ráže NECROSANCTUM. Koncert odštartuje mimoriadne kvalitná, perspektívna zostava IMMERSION a finále večera bude patriť black metalu. O záverečný klinec sa postará garážový black ZHOR.

Tento masaker sa uskutoční 14. decembra 2019  v DK Lednické Rovne.
Začiatok od 17:00.


Zdroj: Martin "Bassák" Vojtek / NECROSANCTUM

Informácie o koncerte

Názov: Voices Of Death X

Mesto: LEDNICKÉ ROVNE

Klub/miesto: Dom Kultúry

Dátum: 14.12.2019

Začiatok: 17:00

Vstupné: 8 €

Webová stránka

Kapely

CYTOTOXIN (DE)
SANATORIUM
SUBURBAN TERRORIST
MINOR
NECROSANCTUM
ZHOR
IMMERSION

Názory redakcie

Chýba názor redakcie