True Death Metal

True Death Metal

Holandská death metalová úderka NEOCAESAR, ktorú tvorí štvorica bývalých členov kapely SINISTER, vystúpi už čoskoro na Slovensku! Kapela má za sebou vydanie debutového albumu "11:11" vo vlastnej réžii a už v jeseni sa vyberie na malé turné po ČR s kapelou HYPNOS a ihneď po nej pridáva aj jeden dátum pre fanúšikov zo Slovenska! Ak ste ešte o kapele nepočuli, je na čase to napraviť, napríklad aj prostredníctvom nášho webu SMA. Podporu Holanďanom budú robiť naše bandy: DEHYDRATED, Brute a Cranial Carnage (CZE).

NEOCAESAR - old-school death metal (NED)
Majú na konte debutový album, ktorý sa nesie v duchu starých matriálov z oblasti death metalu, tu však špeciálne starých albumov Sinister, pretože komplet zostava NEOCAESAR pôsobila na albumoch "Hate" a "Bastard Saints". Táto show bude prvá a zatiaľ jediná na Slovensku v roku 2017.

DEHYDRATED - death metal (SVK)
Po dvadsiatich rokoch sa na scénu vracia piešťanská kapela DEHYDRATED. Legenda domácich death metalových legiend, v doplnenej zostave okolo Braňa Juráka. Kapela už má nahratý nový album, ktorý bude vydaný čoskoro pod názvom "Resurrection" na znovuzrodenej značke Immortal Souls Productions.

BRUTE - brutal death metal (SVK)
Tretí album "Henchmen" je v prvom náklade 500 ks takmer rozobratý. Steve a jeho družina dnes fungujú už v 5-člennej zostave, keď po bubeníkovi prišiel do kapely aj druhý gitarista. BRUTE patria doslova k deathmetalovým skvostom SK scény.

CRANIAL CARNAGE - death metal (CZE)
Moraváci vydávajú svoj debut taktiež pod značkou ISP. Vyznačujú sa technickejšou formou brutálneho death metalu a tento rok sa predstavili aj na fantastickom festivale Gothoom 2017.

Predpredaj v sieti Ticketportal. Cena: 10 €. Vstupné na mieste: 12 €.


Zdroj: Juraj Haríň / Slovak Metal Army

Informácie o koncerte

Názov: True Death Metal

Mesto: TRENČÍN

Klub/miesto: Klub Lúč

Dátum: 01.10.2017

Začiatok: 19:00

Vstupné: 10 € predpredaj / 12 € na mieste

Webová stránka

Kapely

NEOCAESAR - old-school death metal (NED)
DEHYDRATED - death metal (SVK)
BRUTE - brutal death metal (SVK)
CRANIAL CARNAGE - death metal (CZE)

Názory redakcie

Chýba názor redakcie