TRIVIUM, Power Trip

TRIVIUM, Power Trip

Američania TRIVIUM nedávno vydali nové CD "The Sin And The Sentence" a už čoskoro sa na nich na Slovensku môžeme tešiť znova. 28. marca 2018 sa totiž vrátia na staré miesto činu, do bratislavského MMC.

TRIVIUM sa vedia predať svojou kvalitnou hudbou a dynamickými vystúpeniami, kde nie je ničím výnimočným ani spolupracovanie s publikom. Aktuálne sa prezentujú novým albumom "The Sin And The Sentence", ktorý je zase niečím, čo sme u nich ešte nepočuli. Tentokrát vzali to, čo už použili a urobili z toho niečo úplne nové, jedinečné, také "Triviumské". Nová doska žne len samé skvelé hodnotenia a búra albumové rebríčky na popredných miestach.
A okrem novinky TRIVIUM aktuálne svetu predstavujú aj svoju novú bubenícku posilu Alexa Benta, ktorého si mnoho ľudí okamžite obľúbilo. Preto by nebolo ničím výnimočným, keby si získal aj srdcia slovenských fanúšikov, keď uvidia výkon, aký podá na koncerte.

V pozícii supportu sa predstaví POWER TRIP z Dallasu. Tvorba tejto thrash metal/crossover kapely je v niektorých prípadoch porovnateľná so SLAYER, ANTHRAX, Suicidal Tendencies či Exodus, keďže zvukovo sú veľmi príbuzní k týmto legendárnym zoskupeniam. Zatiaľ majú na konte dva full-length albumy, z ktorých najaktuálnejší "Nightmare Logic" vyšiel v roku 2017.

A koncertný večer otvoria mladíci VENOM PRISON z Wales, hrajúci mix death metalu s hardcoreom. Skupina funguje od roku 2014 a zatiaľ má na konte debutový album "Animus" (2016). Ich vokalistka Larissa je poriadna divožienka a svojim brutálnym hlasovým prejavom evokuje napr. slávnych ARCH ENEMY.

Nenechajte si ujsť túto parádnu zostavu! Predpredaj je spustený, najlacnejšie vstupenky sú k dispozícii na webstránke Obscure.sk.


Zdroj: Obscure Promotion, Rocker.sk

Informácie o koncerte

Názov: TRIVIUM, Power Trip

Mesto: BRATISLAVA

Klub/miesto: Majestic Music Club

Dátum: 28.03.2018

Začiatok: 19:00

Vstupné: 23 €

Webová stránka

Kapely

TRIVIUM
POWER TRIP
VENOM PRISON

Názory redakcie

Chýba názor redakcie