SONS OF APOLLO @ Brno

SONS OF APOLLO @ Brno

Do Brna dorazí kapela složená z ex-členů Guns N' Roses, Mr. Big, Dream Theater nebo Black Country Communion
Americká progressive metal/rocková supergroup SONS OF APOLLO, jejímiž členy jsou Mike Portnoy a Derek Sherinian (ex-DREAM THEATER), Ron "Bumblefoot" Thal (ex-GUNS N' ROSES), basák Billy Sheehan (Mr. Big, The Winery Dogs) a zpěvák Jeff Scott Soto (Malmsteen, Journey), bude mít v Brně koncertní premiéru. Koncert se uskuteční 22. března 2020 v Sono Music Clubu v Brně.

„Na skupině SONS OF APOLLO je pozoruhodné to, že stačí pouze uvést jmenný seznam hráčů a nic více netřeba. Každému hudebnímu fanouškovi je jasné, že půjde o pořádnou dávku zkušeností a progresívního rocku. Superkapela Sons of Apollo je tvořená mistry svého oboru a co jméno, to pojem rockového světa,“ říká promotér koncertu Dušan Neumann.
Skupina vznikla na popud klávesisty Dereka Sheriniana, kterému se zachtělo opět spojit s bubeníkem Mikem Portnoyem a hrát progresivní rock/metal. Hvězdná sestava SONS OF APOLLO pak za několik měsíců vydala debutové album "Psychotic Symphony". Své koncerty tak staví na kvalitním vlastním materiálu.SONS OF APOLLO jsou kapelou, ostatní věci jsou pouze projekty. Plně věříme ve všechno, co jsme společně v této sestavě vytvořili, a věříme také v to, že je to zatím největší počin v naší kariéře. Těšíme se, až naši hudbu představíme fanouškům v Brně,“ říká Sherinian.

Kapela stihla vydat také živý záznam. "Live with the Plovdiv Psychotic Symphony" dokumentuje pzoruhodné jednorázové vystoupení ve Starověkém římském divadle v Plovdivu v Bulharsku, v doprovodu symfonického orchestru a pěveckého sboru. Během večera kapela odehrála skladby z debutového alba "Psychotic Symphony" doplněné o výběr hitů legendárních kapel.
Hudebníci však dorazí do Brna s novou nahrávkou "MMXX".

Start: 20:00.
Vstupenky jsou v předprodeji v sítích GoOut a Ticketportal.


Zdroj: Bounty Rock Cafe a BRC Promotion

Informácie o koncerte

Názov: SONS OF APOLLO @ Brno

Mesto: BRNO

Klub/miesto: Sono Music Club

Dátum: 22.03.2020

Začiatok: 20:00

Vstupné: 899 Kč (předprodej)

Webová stránka

Kapely

SONS OF APOLLO - progressive metal (USA)

Názory redakcie

Chýba názor redakcie