Somnolent Feast V

Somnolent Feast V

V Brně vůbec poprvé a exkluzivně jako hlavní hvězda večera předvedou své umění jedineční KAUAN. Zazní živá interpretace koncepční desky "Sorni Nai", která bude také doprovozena projekcí. Tématem alba je zkáza tzv. Djatlovovy výpravy, která záhadným způsobem našla smrt v Uralských horách roku 1959. KAUAN původem pochází z Čeljabinsku, takže jsou pro vyprávění tohoto příběhu skutečně povolaní. Jsme si však jisti, že to, co vám vyrazí dech a zanechá životní památku z tohoto večera, je jejich hudba. Špičkové zvukové a světelné podmínky Melodky umožní vyniknout špičkovému něžnému i tvrdému, vždy však magickému umění KAUAN a věřte, že na tento trip budete dlouho vzpomínat.

Dalším zahraničním hostem jsou němečtí DOOMED. Zanedlouho vydávají v pořadí šestou desku s názvem "6 Anti-Odes to Life" a živá prezentace bude poprvé v ČR součástí jejich setu na Melodce. DOOMED potěší ty návštěvníky, kteří mají na doomu rádi nekompromisní deathový spodek a kapely jako jsou Bolt Thrower nebo třeba My Shameful. Na set Doomed se doporučujeme připravit a projít si texty dalších alb Anna a Wrath Monolith. Ať už jde o hněv z toho, že dnešní války nejvíc odnáší civilní obyvatelstvo a hlavně děti nebo o znechucení z ignorantsví a cynismu, s Doomed nás zřejmě spojuje přesvědčení, že doom metal je více než živý žánr proto, že skutečné bolesti je všude kolem i v nás samých tolik, že budeme mít o čem psát hudbu nadosmrti.

Progressive doom/deathoví SOMNUS AETERNUS zahrají své druhé album "Exulansis" a možná dojde i na překvapení.

Posledním vystupujícím letošního Somnolentu budou SELF-HATRED. Plzeňáci nás přijedou vtáhnout do svého nového alba "Hlubiny", které vyšlo u Solitude Productions. "Hlubiny" jsou koncepčním albem mapujícím fáze vyrovnávání se se sebevraždou milované osoby. Album zazní v Brně živě vůbec poprvé a vystoupení bude podobně jako u Kauan doprovozeno promítáním obrazového materiálu. Vystoupení bude možné zažít v této unikátní podobě (včetně jedinečného setlistu) v Brně jednom jednou, protože právě v této podobě budou SELF-HATRED vystupovat pouze v rámci koncertů doprovázejících vydání alba.

Vstupenky v síti SMSticket.
Předprodej: 350 Kč (14 €), vstupné na místě: 400 Kč (16 €).

Informácie o koncerte

Názov: Somnolent Feast V

Mesto: BRNO

Klub/miesto: Melodka

Dátum: 29.09.2018

Začiatok: 19:00

Vstupné: 350 Kč předprodej / 400 Kč na místě

Webová stránka

Kapely

KAUAN (Rus)
DOOMED (Deu)
SOMNUS AETERNUS
SELF-HATRED

Názory redakcie

Chýba názor redakcie