SIX FEET UNDER, Infernal Tenebra

SIX FEET UNDER, Infernal Tenebra

Chris Barnes, bývalý vokalista CANNIBAL CORPSE, potvrdil exkluzívny, jediný tohtoročný koncert pre Slovensko so svojou kapelou SIX FEET UNDERAmerická stálica vystúpi 29. mája 2018 v bratislavskom MMC.

Táto americká skupina produkuje death metal toho najčistejšieho razenia, ktorý z vás vycicia aj posledné zvyšky nehy a pokoja. V zostave tohto telesa si zahrali členovia takých kultov ako DEATH, DEICIDE, OBITUARY či MASSACRE. V bratislavskom klube MMC určite zaútočia s novými skladbami z minuloročného albumu "Torment", deathmetalovými covermi rockových klasík, aj kultovým debutom "Haunted".

Je dobrým zvykom, že hviezdy v postavení SIX FEET UNDER, si berú na turné mladé kapely, aby podporili ich činnosť. Barnes a spol. si ako support zvolili chorvátsku progressive melodic deathovú formáciu INFERNAL TENEBRA, ktorých album "New Formed Revelations" produkoval známy Jens Bogren (KREATOR, At The Gates, Amon Amarth).
Okrem nich vystúpi aj americká death metalová banda MOROSE VITALITY a koncert otvoria žánrovo spriaznení Nemci CRITICAL MESS.

Predpredaj v sieti TooTooT.
Viac informácií o koncerte nájdete na FB udalosti.


Zdroj: Music Press Production

Informácie o koncerte

Názov: SIX FEET UNDER, Infernal Tenebra

Mesto: BRATISLAVA

Klub/miesto: Majestic Music Club

Dátum: 29.05.2018

Začiatok: 19:30

Vstupné: 19 €

Webová stránka

Kapely

SIX FEET UNDER - death metal (USA)
INFERNAL TENEBRA - progressive melodic death metal (CRO)
MOROSE VITALITY - death metal (USA)
CRITICAL MESS - death metal (GER)

Názory redakcie

Chýba názor redakcie