PrΩgue Echoes

PrΩgue Echoes

UNEVEN STRUCTURE, francouzská sedmičlenní progová senzace, ve společnosti zkušených australských progerů VOYAGER v říjnu přijíždí na první klubové vystoupení do Prahy.

UNEVEN STRUCTURE se do povědomí dostala svým EP "8", jehož úspěch ji následně dostal až k podpisu smlouvy s věhlasnými Basick Records zaměřujícími se na vydávání progresivního metalu. Po djentovém EP, které je katapultovalo na samý vrchol žánru, vyšel debut "Februus", který ukázal, jak jsou Frantíci otevření a touží po objevování. Ustoupila strojovost, nastoupily nálady, atmosféry a aranžování. Ne nadarmo mají US tři kytary.

UNEVEN STRUCTURE jsou ale momentálně už všechny škatulky malé. Na nové desce "La Partition", na níž pracovali takřka 6 let, se stále profilují jako progresivní těleso, ale forma je ojedinělá. Progressive post-metal? Z djentu nebo metalcoru jsou tu už jen zbytky, kapela staví na ambienci, je rozvážná, hluboce přemýšlivá, zpomalila a pečlivě volí každý tón. Ale neztrácí svou sílu.

Dvojici zahraničních hostů doprovodí dvě tuzemské formace. K naší radosti zde druhé album pokřtí BETWEEN THE PLANETS a po dlouhých měsících se v matičce měst ukáží plzeňští MADEBYtheFIRE.

Předprodej v síti SMSticket.


Zdroj: Pavel "Bizzaro" Pavlík / MarastMusic

Informácie o koncerte

Názov: PrΩgue Echoes

Mesto: PRAHA

Klub/miesto: Underdogs'

Dátum: 19.10.2017

Začiatok: 19:00

Vstupné: 259 Kč

Webová stránka

Kapely

UNEVEN STRUCTURE (Fra)
VOYAGER (Aus)
+
BETWEEN the PLANETS (Cze) - album release show
MadeByTheFire (Cze)

Názory redakcie

Chýba názor redakcie