PARKWAY DRIVE: Viva The Underdogs

PARKWAY DRIVE: Viva The Underdogs

Každá jejich koncertní zastávka je nezapomenutelná. Ať vystupují na festivalu nebo sólově, jejich živelné show plné pyrotechnických a světelných efektů, rotujících bicí i vysokozdvižných plošin (a bezchybných instrumentálních i pěveckých výkonů v neposlední řadě), se pokaždé zařadí mezi koncertní události roku. A nejinak tomu jistě bude i v roce 2021, kdy se PARKWAY DRIVE po dvou letech vrátí do pražského Forum Karlín. Tentkrát navíc posíleni ještě o hostující HATEBREED a CRYSTAL LAKE.

Australští PARKWAY DRIVE vydali od svého vzniku v roce 2003 do dnešního dne šest studiových desek, které všechny bodovaly v prodejním žebříčku ARIA v první desítce. Posledním z nich byla nahrávka "Reverence" (2018), která kapele v cenách ARIA Awards vynesla již druhé vítězství v kategorii "nejlepší hard rock/heavy metalové album".V listopadu loňského roku kapela ohlásila dokumentární film "Viva The Underdogs", který mapuje patnáctiletou cestu PARKWAY DRIVE za slávou, od jejích hardcorových počátků až po ovládnutí evropských festivalů v roce 2019, a bez příkras zachycuje vzlety i pády kapely, spory i euforii z dosažených úspěchů.

V březnu se dokument, jenž se po celém světě promítal v kinech jen po jednu jedinou lednovou noc, dočkal stejnojmenného soundtracku, který přinesl záznam vystoupení kapely na festivalu WACKEN Open Air 2019 a tři skladby nazpívané frontmanem Winstonem McCallem v němčině.

12.4.2021 se PARKWAY DRIVE vrací do Prahy v rámci turné "Viva The Underdogs - European Revolution 2021".
Předprodej běží exluzivně v síti Ticketmaster. Vstupenky jsou k dostání za 1190 Kč.
 

Zdroj: Octopus Promotion

Informácie o koncerte

Názov: PARKWAY DRIVE: Viva The Underdogs

Mesto: PRAHA

Klub/miesto: Forum Karlín

Dátum: 12.04.2021

Začiatok: 19:00

Vstupné: 1190 Kč (předprodej)

Webová stránka

Kapely

PARKWAY DRIVE - metalcore/heavy metal (AUS)
HATEBREED - hardcore metal (USA)
CRYSTAL LAKE - metalcore/post-hardcore (JPN)

Názory redakcie

Chýba názor redakcie