NOCTURNAL PESTILENCE: Fire & Shade

NOCTURNAL PESTILENCE: Fire & Shade

Pražská melodic black metalová kapela NOCTURNAL PESTILENCE se po třech letech vrátila s deskou “Fire & Shade”, se kterou posunula svůj výraz na zcela novou úroveň a rozhodla se nový počin pokřtít 19.10.2018 doma v Modré Vopici. Zazní písně jak z “Fire & Shade”, tak ze starších částí diskografie a rovněž nová překvapení.

Slavnostní akci podpoří lákavý support. Z Plzně přijede sám Lord Morbivod se svojí kanalizační úderkou STÍNY PLAMENŮ, kteří za sebou mají vydání EP “20 let kanalizačních zmetků”. Užijete si tedy klasický black metal norského střihu s nezaměnitelnými texty z pera Morbivoda, který vás provede celou kanalizační mytologií. BAJONET jsou mezi thrash metalisty oblíbeným jménem. Večer okoření řízným thrash metalem s až punkovým nádechem a blackovými prvky.

Na své si přijdou také fanoušci pomalejší hudby. IN THE ABYSS hrají melodic death/doom metal a minulý rok vydali singl “The Worm's Hole”. Posledním účinkujícím jsou SCAR INDUSTRY ze Žďáru nad Sázavou. Kapela hraje crossover, tudíž si na své přijdou jak milovníci melodického metalu, tak toho extrémního, neboť skupina ve svém hudebním vesmíru mísí oba světy a uspokojí především jedince, kteří mají rádi mixování různých vlivů.

Informácie o koncerte

Názov: NOCTURNAL PESTILENCE: Fire & Shade

Mesto: PRAHA

Klub/miesto: Modrá Vopice

Dátum: 19.10.2018

Začiatok: 18:00

Vstupné: 150 Kč

Webová stránka

Kapely

NOCTURNAL PESTILENCE
STÍNY PLAMENŮ
BAJONET
SCAR INDUSTRY
IN THE ABYSS

Názory redakcie

Chýba názor redakcie