NILE: What Should Not Be Unearthed part III

NILE: What Should Not Be Unearthed part III

NILE štartujú tretie kolo koncertov k ich zatiaľ poslednému albumu "What Should Not Be Unearthed" (2015). Vo februári a marci majú títo americkí technical/brutal death metaloví egyptológovia v pláne zastaviť sa v 23 európskych mestách, medzi ktorými nebude chýbať ani Bratislava.

Naposledy sme NILE v našom hlavnom meste mohli vidieť v roku 2016, ešte s Dallasom Toler-Wade v zostave. Ten sa však minulý rok rozhodol kapelu opustiť, aby sa mohol venovať rodine a vlastnému projektu NARCOTIC WASTELAND. Novou posilou na poste gitaristu/speváka je Brian Kingsland, bývalý člen formácie ENTHEAN. Ako zvládne túto neľahkú úlohu, budete môcť posúdiť už 27. februára 2018. Miestom činu bude opäť Randal Club.

A ak náhodou ešte neviete, ako znie najaktuálnejší počin družiny Karla Sandersa, nech vám ako ochutnávka poslúži skladba "Evil To Cast Out Evil".

Tešiť sa môžete aj na death/grindovú legendu z Los Angeles, TERRORIZER. Kapela s niekoľkými prestávkami funguje už od roku 1986 a jej zostavou prešlo nejedno zaujímavé meno, napríklad Jesse Pintado z NAPALM DEATH alebo David Vincent a Pete Sandoval z MORBID ANGEL.
Hviezdne duo ešte doplnia svieži mladíci EXARSIS - jedna z najlepších nových gréckych thrashmetalových kapiel a koncert otvoria nováčikovia na scéne - talianska death/thrashovica VEINS.

Vstupenky sú dostupné v sieti Predpredaj.sk - zakúpite ich online, alebo v jednom z predajných miest po celom Slovensku


Zdroj: Loud Farm Booking

Informácie o koncerte

Názov: NILE: What Should Not Be Unearthed part III

Mesto: BRATISLAVA

Klub/miesto: Randal Club

Dátum: 27.02.2018

Začiatok: 19:00

Vstupné: 23 €

Webová stránka

Kapely

NILE - technical death metal (USA)
TERRORIZER - grindcore (USA)
EXARSIS - thrash metal (GRE)
VEINS - thrash/death metal (ITA)

Názory redakcie

Chýba názor redakcie