NEGURĂ BUNGET: Anniversary Tour 2017

NEGURĂ BUNGET: Anniversary Tour 2017

Rumunské black metalové stálice NEGURĂ BUNGET opäť brázdia koncertné pódiá a znova neminú ani Slovensko. Tentokrát sa predstavia v známom klube Tartaros v Banskej Bystrici a to už začiatkom 3. marca 2017.

NEGURĂ BUNGET, jedna z najznámejších rumunských kapiel, príde do Banskej Bystrice odprezentovať svoj minuloročný album "Zi" (2016) v rámci "Anniversary Tour North Europe 2017". Pri tejto príležitosti si zároveň pripomenie aj svoj najúspešnejší album "Om", z ktorého odznejú viaceré známe piesne tejto stálice. Jednoznačne pôjde o špeciálny koncert, ktorý je povinnosťou pre všetkých fanúšikov transylvánskych vlkov.

V úlohe predkapely sa po prvýkrát na Slovensku predstavia Fíni AXEGRESSOR. Ich energická hudba nenechá nikoho na pochybách, že starý dobrý európsky thrash metal je späť v plnej sile a títo harcovníci z Turku držia pomyselnú zástavu poriadne vysoko. Ich albumy "Command", "Next", "Last" a odkazy na KREATOR, TESTAMENT či DESTRUCTION sú toho jasným dôkazom.

Celý koncert otvoria čierne duše z Liptova - DARKTIMES. Energický a masívne nadupaný black metal v spojení s výbornou pódiovou show bude ako stvorený na domáci úvod výnimočného koncertu. Kto počul ich debutové CD "Triumph ov Chaos", vie o čom je reč.


Zdroj: Tartaros RC

Informácie o koncerte

Názov: NEGURĂ BUNGET: Anniversary Tour 2017

Mesto: BANSKÁ BYSTRICA

Klub/miesto: Tartaros RC

Dátum: 03.03.2017

Začiatok: 20:00

Vstupné: 7 €

Webová stránka

Kapely

NEGURĂ BUNGET - atmospheric/folk black metal (ROM)
AXEGRESSOR - thrash metal (FIN)
DARKTIMES - black metal (SVK)

Názory redakcie

Chýba názor redakcie