Necro Metal Pilgrims 5

Necro Metal Pilgrims 5

Necro Metal Pilgrims oslaví 14. března 2020 své páté narozeniny a vy můžete být při tom! Festival, pořádaný redakcí webzinu Obscuro, se bude tradičně odehrávat v ostravském Barráku a můžete se opět těšit na stejně tradiční welcome drink, rodinnou atmosféru a kvalitní program.

Co se týče samotného klubu, může se pyšnit kvalitní akustikou a ještě kvalitnějšími zvukaři, kteří opravdu ví, co dělají a dokáží vykouzlit špičkový zvuk. Příjemná obsluha vám dodá dojem, že na tohle místo opravdu patříte a v neposlední řadě nesmíme zapomenout na skvělé pivo, které zkrátka k metalovým festivalům a koncertům patří a bez kterého by to nefungovalo. Rozhodně se nemůže stát, že byste odcházeli z klubu zklamaní z toho, jak funguje.
Necro Metal Pilgrims dává prostor jak známějším, tak i méně známým kapelám, které chtějí na vlastní kůži zažít onen slastný pocit, kdy pod pódiem vidí lidi prožívající každý tón a kteří své oblíbené kapely podporují od začátku do konce. Nejen v tomto je metalový svět výjimečný a my vám, už pátý rok za sebou, chceme tento zážitek dopřát. A na jaké kapely se můžete tentokrát těšit?

Jako headliner se představí blackened death metalová banda HATE z Polska. Kapela vás svými temnými tóny obklopí a nechá vás se do nich vžít tak, že je budeme hltat jedním dechem a i po skončení nebudete mít dost.DOOMAS ze Slovenska, jejichž čtyřčlenné obsazení jste mohli slyšet i na Brutal Assaultu, vás vtáhnou do death/doom metalového podsvětí. V roce 2020 plánují vydat nové CD/LP a třeba vás navnadí novými kousky.

Téměr domácí POSTCARDS FROM ARKHAM potěší milovníky progressive post-metal/rocku. Sami sebe označují jako „kukátko do světa příběhů H. P. Lovecrafta.“ Tato kapela má tedy hodně specifický směr a Lovecraftovi příznivci se v něm jistě najdou (a třeba po cestě potkají i Cthulhu).
A do čtveřice, ENNOIA, další tuzemská kapela pocházející přímo z Ostravy, nás vtáhne do světa deathcore. I od nich se můžeme těšit na novou tvorbu, na které pracovali od roku 2016 do současnosti.

Předprodej vstupenek je dostupný v síti SMSticket.


Zdroj: Obscuro

Informácie o koncerte

Názov: Necro Metal Pilgrims 5

Mesto: OSTRAVA

Klub/miesto: Barrák Music Club

Dátum: 14.03.2020

Začiatok: 19:00

Vstupné: 350 Kč předprodej / 450 Kč na místě

Webová stránka

Kapely

Hate (POL)
Doomas (SVK)
Postcards From Arkham (CZE)
Ennoia (CZE)

Názory redakcie

Chýba názor redakcie