Mindshifter Fest 13

Mindshifter Fest 13

23. júna 2018 sa v nitrianskej Novej Pekárni uskutoční už 13. časť klubového koncertu Mindshifter Fest. Tak ako pred rokom, aj tentokrát sú pre vás nachystané kvalitné kapely. Tentokrát to budú:

PERVERSITY - Jedna z najlepších slovenských brutaldeathových formácií, pochádzajúca z Prešova. Minulý rok vydali svoj piaty album "Idolatry". O ich live kvalitách sme sa naposledy mohli presvedčiť na koncertoch s Nemcami Resurrected a Čechmi Sectesy.

SAMSARA - Ak sa zaujímate o kvalitnú domácu scénu, určite vám neunikla ani táto banda. Ich členovia sú z Topoľčian a Nitry a hrajú špičkový, mierne funerálny doom/death. Minulý rok im vyšiel debut "When The Soul Leaves The Body".

MYSTERIOUS ECLIPSE - Domáca blackened deathová stálica s dvomi gitarami a ženským growlingom za mikrofónom. Okrem usilovného koncertovania tento rok chystajú aj svoje štvrté CD.

AWRIZIS - Zo slezského Havířova dorazia death/thrasheri na čele s Frodysom (o.i. Postcards From Arkham). Chlapci patria medzi topku tamojšej scény a ako viete, nedávno im vyšla novinka "Dreadful Reflection".

A keďže BLOODY REDEMPTION sa nemôžu zúčastniť, koncert otvoria nováčikovia na scéne - domáci blackmetalisti AIN. Tí však určite nebudú len do počtu.

Informácie o koncerte

Názov: Mindshifter Fest 13

Mesto: NITRA

Klub/miesto: Nová Pekáreň

Dátum: 23.06.2018

Začiatok: 19:00

Vstupné: 5 €

Webová stránka

Kapely

PERVERSITY
SAMSARA
AWRIZIS (Cze)
MYSTERIOUS ECLIPSE
AIN

Názory redakcie

Chýba názor redakcie