Masters Of Rock 17'

Masters Of Rock 17'

15. ročník jedné z největších kulturních akcí v republice, mezinárodního open-air festivalu Masters Of Rock, proběhne od čtvrtka 13. do neděle 16. července 2017 v důvěrně známém a oblíbeném prostředí likérky R. Jelínek ve Vizovicích.

Mezi doposud potvrzené účinkující patří:
SABATON (SWE) za doprovodu Filharmonie B. Martinů Zlín, RUNNING WILD (GER), VINCE NEIL (USA), KREATOR (GER), EDGUY (GER), EPICA (NED), SAXON (ENG), DEE SNIDER (USA), STRATOVARIUS (FIN), SEPULTURA (BRA), PAIN (SWE), MOONSPELL (POR), DELAIN (NED) + Marco Hietala z Nightwish jako host, PRETTY MAIDS (DEN), LACUNA COIL (ITA), CREMATORY (GER), RAGE (GER), DEATH ANGEL (USA), EQUILIBRIUM (GER), ANNEKE van GIERSBERGEN: VUUR (NED), BATTLE BEAST (FIN), ALMANAC (GER), VARG (GER), TRI STATE CORNER (GER), VARG (NOR), MAJESTY (GER), ale také IRON SAVIOR (GER), HEIDEVOLK (NED), BROTHER FIRETRIBE (FIN), ELVENKING (ITA), TROLLFEST (NOR), VISIONS OF ATLANTIS (AUT), SERENITY (AUT), THE CHARM THE FURY (NED), CRIMES OF PASSION (UK), WIND ROSE (ITA) a FOLLOW THE CIPHER (SWE).

Z českých kapel vystoupí BOHEMIAN METAL RHAPSODY, DYMYTRY, HARLEJ, KREYSON, DARK GAMBALLE a další.
Na MOR2017 míří umělci ze 14 zemí světa a fanoušci 35 zemí světa!

Kromě hudebních zážitků jsou pro návštěvníky připraveny také další "atrakce", které jen dokreslí odpočinkový (a zároveň aktivně prožitý) prodloužený víkend na Zlínsku - upravený festivalový areál s WC a sprchami, desítky stánků s tím nejširším výběrem občerstvení, pivní stany, hospůdky, kavárny, čajovny, obchůdky se suvenýry, tetovací studia, piercing, body-painting, zábavní a herní zóny, adrenalinové sporty, bungee jumping, free jump, exkurze Likérky R. Jelínek s ochutnávkami a mnoho dalších lákadel pro každého.
K zajímavým cenám můžete přijít i na střelnici Buffalo Bill. Každoročním největším lákadlem jsou organizované autogramiády hvězd na Prosperita Meet & Greet Stage a pro prvních 15 000 příchozích fanoušků bude opět připraveno kompilační CD s hity hvězd, které na festivalu zahrají. Stanování zdarma bude k dispozici i v průběhu nadcházejícího ročníku.

Další informace naleznete na Mastersofrock.cz a na oficiálním FB profilu.


Zdroj: PRAGOKONCERT Bohemia

Informácie o koncerte

Názov: Masters Of Rock 17'

Mesto: VIZOVICE

Klub/miesto: Areál likérky R. Jelínek

Dátum: 13.07.2017 - 16.07.2017

Začiatok: 15:00

Vstupné: 1 800 Kč (do 31.5.)

Webová stránka

Kapely

SABATON, RUNNING WILD, VINCE NEIL, KREATOR, EDGUY, EPICA, SAXON, DEE SNIDER, STRATOVARIUS, SEPULTURA, PAIN, MOONSPELL, DELAIN, PRETTY MAIDS, LACUNA COIL, CREMATORY, RAGE, DEATH ANGEL, EQUILIBRIUM, VUUR, BATTLE BEAST, ALMANAC a další…

Názory redakcie

Chýba názor redakcie