MASTER'S HAMMER: Fascinátor

MASTER'S HAMMER: Fascinátor

Legendární okultní black metal MASTER'S HAMMER, který daleko přesáhl hranice Československa, se hlásí o slovo s novou deskou "Fascinátor". Kapela, která loni poprvé po 25 letech odehrála první koncerty, pokřtí desku 10. února 2018 exkluzivně v ostravském klubu BrickHouse. Po koncertě bude afterpárty s kapelou!

Novinka s názvem "Fascinátor" má být podle kapely návratem ke nejstaršímu období kolem desky "Rituál". Fanoušci mohou klasicky očekávat osobitý pohled na black metal s jazykově hravými texty frontmana Františka Štorma.
„Do atmosféry novinky se promítl i fakt, že kapela hraje po letech opět živě. Fascinátor je proto zvukově živá deska nahraná živou kapelou, ne další počin studiového projektu,” doplňují MASTER'S HAMMER.

Koncert se odehraje v ostravském klubu BrickHouse, v sobotu 10. února 2018. Album, které bude na místě k dispozici na CD i LP, pokřtí bubeník spřízněných CULT OF FIRE, Tomáš Corn. Po koncertě bude následovat afterpárty s kapelou.
Pivovar Chříč u příležitosti koncertu uvaří speciální várku piva Fascinátor.

Jako support se představí již celosvětově uznáváná moravská blackmetalová legie INFERNO, která mimo jiné odehrála tour s MAYHEM.
Vstupenky jsou k dispozici na webu pořadatelské agentury Obscure Promotion.


Zdroj: Radek Pavlovič / Obscure Promotion

Informácie o koncerte

Názov: MASTER'S HAMMER: Fascinátor

Mesto: OSTRAVA

Klub/miesto: BrickHouse DOV

Dátum: 10.02.2018

Začiatok: 19:00

Vstupné: 450 Kč

Webová stránka

Kapely

MASTER'S HAMMER
INFERNO

Názory redakcie

Chýba názor redakcie