KEEP OF KALESSIN, Shade Empire

KEEP OF KALESSIN, Shade Empire

Drak Kalessin z príbehov Ursuly K. Le Guin sa prebúdza a mieri na turné po Európe. Nórska melodic/extreme metalová kapela KEEP OF KALESSIN, ktorá funguje s prestávkami viac než 20 rokov, navštívi aj Slovensko. Jedinou zastávkou bude Banská Bystrica a miestom činu Rock Club Tartaros.

Obsidian Claw, gitarista a skladateľ KEEP OF KALESSIN, predvedie svoje jedinečné gitarové umenie na Slovensku po dlhých rokoch.
Spolu s Nórmi sa na tomto turné predstavia aj ďalší severania. Fíni SHADE EMPIRE vydali svoj posledný album "Poetry of the Ill-Minded" pod osvedčenou značkou Candlelight Records a na ich melodický industrial black/death sa môžete tešiť práve počas tohto turné.

Žánrovo pestrú trojicu doplní veľmi dobre známa americká death metalová kapela SKINNED. Minulý rok im vyšiel vysoko hodnotený album "Shadow Syndicate". Partia okolo Travisa Weickuma, lídra kapely už od roku 1996, príde nadeliť to pravé „death metalové“.
Čoskoro taktiež predstavíme slovenský support pre tento koncert. Kapely, ktoré majú záujem si zahrať, nech píšu na: booking.tartaros@gmail.com.

Dátum a miesto: 21.6.2019 (piatok), Banská Bystrica - Tartaros.
Predpredaj v sieti TicketLive (vstupenky za 15 €).
Vstupné na mieste bude 18 €.


Zdroj: Rock Club Tartaros

Informácie o koncerte

Názov: KEEP OF KALESSIN, Shade Empire

Mesto: BANSKÁ BYSTRICA

Klub/miesto: Tartaros Rock Club

Dátum: 21.06.2019

Začiatok: 19:30

Vstupné: 15 € predpredaj / 18 € na mieste

Webová stránka

Kapely

KEEP OF KALESSIN (melodic black/death metal) - NOR
SHADE EMPIRE (melodic/symphonic black metal) - FIN
SKINNED (death metal) - USA

Názory redakcie

Chýba názor redakcie