Jašterice 2½

Jašterice 2½

Jašterice 2½ (polovica kvôli neúplnej účasti jedného z organizátorov) je benefičný, prevažne metalový festival tvrdej hudby v srdci UNESCO mesta Banská Štiavnica. 
Kapely a iní účastníci hrajú bez nároku na odmenu a vstupné putuje ako dar pre O.Z. Túlavá labka, ktorá sa stará o opustené psy a mačky. Podstata festivalu je združiť ľudí, ktorí majú radi tvrdú muziku a majú srdce na správnom mieste. To všetko v najkrajšom baníckom meste Európy, kde sa tvrdá práca baníkov pretavila do metalu.

Tretí ročník festivalu sa uskutoční v klube Spojár a účasť prisľúbilo 9 kapiel zo Slovenska a Čiech. Na festivale vystúpia nasledovné kapely: 
7 MINÚT STRACHU, ACID FORCE, BAJONET, BETON, HROBÁR, LUTRA, RADIATION, Rübanisko a The Wilderness. Okrem kapiel sa festivalu zúčastnia aj umelci Kazisvet (tatér) a Nohaté Tenisky (teniskový dizajn).

Žánrovo sú Jašterice tento rok rozmanité - thrash metal, crossover, crust/punk a noise pod jednou strechou, ktorá tento hudobný nápor musí zvládnuť. Festival sa koná tradične poslednú augustovú sobotu, 26. augusta 2017, od 14:00 do 22:00.


Zdroj: PR organizátorov

Informácie o koncerte

Názov: Jašterice 2½

Mesto: BANSKÁ ŠTIAVNICA

Klub/miesto: Spojár Kafe&Klub

Dátum: 26.08.2017

Začiatok: 14:00

Vstupné: 10 €

Webová stránka

Kapely

7 MINÚT STRACHU, ACID FORCE, BAJONET, BETON, HROBÁR, LUTRA, RADIATION, Rübanisko, The Wilderness

Názory redakcie

Chýba názor redakcie