IRON MAIDEN: Legacy Of The Beast

IRON MAIDEN: Legacy Of The Beast

Po nesmírně úspěšném celosvětovém turné v letech 2016-17 na podporu svého šestnáctého studiového alba "The Book Of Souls", se IRON MAIDEN v roce 2018 opět vydají na turné se sérií evropských koncertů s názvem "Legacy Of The Beast World Tour", která začne 26. května v estonském Tallinnu a skončí 10. srpna v Londýně.
Do Česka se IRON MAIDEN vrátí po dvou letech - představí se 20. června 2018 na pražském letišti v Letňanech. A předpokládá se, že se turné protáhne i do roku 2019.

Koncept "Legacy Of the Beast World Tour" byl inspirován mobilní hrou a stejnojmennou komiksovou knihou, proto bude scéna obsahovat řadu různých, ale vzájemně propojených "světů”. Na koncertech zazní především skladby z osmdesátých let  s několika překvapeními z pozdějších alb, která dodají  koncertům na rozmanitosti.

Rod Smallwood, manažer IRON MAIDEN, vysvětluje:
„Jak naši fanoušci dobře vědí, od doby, co se Bruce a Adrian znovu připojili k Maiden na počátku milénia,  přistupujeme k jednotlivým  turné v určitém cyklu - střídáme turné k novým albům s turné History/Hits. Rádi takhle pracujeme z mnoha důvodů, a to nejenom proto, že tenhle systém dává skupině příležitost hrát jak nový materiál, tak i starší hity, o kterých víme, že je fanoušci vždy rádi slyší. Takhle to je vždy čerstvé pro naše fanoušky, ale i pro nás.”

Pro tohle History/Hits turné, na kterém zazní starší hity, jsme se rozhodli postavit téma na názvu Legacy Of the Beast - odkaz, který se nám dokonale hodí. Poskytuje prostor pro naši kreativitu a spoustu zábavy, hlavně s Eddiem! V tuto chvíli nechci moc prozrazovat, ale připravujeme celou řadu různých scén, vše v souladu s tradicí MAIDEN, a doufáme, že našim fanouškům poskytneme fantastický zážitek, až tuhle výjimečnou show navštíví.”

Jako speciální hosté na většině evropských koncertů jsou potvrzeni KILLSWITCH ENGAGE. A koncert v Praze podpoří i kapela THE RAVEN AGE.

Předprodej vstupenek v síti Ticketportal a Ticketpro.
Ceny vstupenek: 1490 Kč - 1950 Kč.


Zdroj: LiveNation CZ

Informácie o koncerte

Názov: IRON MAIDEN: Legacy Of The Beast

Mesto: PRAHA

Klub/miesto: Letiště Letňany

Dátum: 20.06.2018

Začiatok: 17:30

Vstupné: 1490 Kč - 1950 Kč

Webová stránka

Kapely

IRON MAIDEN - heavy metal (ENG)
KILLSWITCH ENGAGE - metalcore (USA)
the RAVEN AGE - melodic metal (ENG)

Názory redakcie

Chýba názor redakcie