GOATH, The Negative Bias

GOATH, The Negative Bias

Tento koncertný večer otvorí lokálna podivnosť 0N0 s netradičným elektro-akustickým setom, prichystaným špeciálne pre túto príležitosť a nie nepodobným výplodom paralelnej, experimentálno-improvizačnej formácie 0. Pôjde o kratšie, avšak o to intenzívnejšie vystúpenie.

Druhá v poradí sa predstaví pomerne čerstvá novinka na slovenskej scéne, nitrianske kvarteto AIN, ktoré si podľa dostupných informácií kladie ambiciózny cieľ - návrat k autentickému black metalu. Audiovizuálne záznamy svedčia o surovej produkcii v stredne rýchlom tempe.

Podľa harmonogramu bude nasledovať nekompromisná temnota, THE NEGATIVE BIAS z neďalekej Viedne, ktorá sa pohybuje v zaujímavých polohách s atmosférickými, až ambientnými pasážami. Jedná sa opäť o relatívne nový projekt s jedným LP a splitkom, v ktorom sa postretávali osoby z rôznych kútov rakúskej scény.

O grandiózne vyvrcholenie sa postará do tretice novšie meno - bavorskí GOATH. Dva dlhohrajúce albumy na Ván Records by mali byť medzi iným dôkazom, že tu nepôjde o žiadnu polovičatú záležitosť, ale o nekompromisný náklad, v ktorom sa spája black so surovým death metalom. Táto kapela určite obzvlášť poteší milovníkov tradičného špinavého zvuku.

O zábavu po koncertoch sa postará nechvalne známa postavička bratislavského UG-čka a veľký milovník žánru, ktorému bude večer zasvätený. KABAL prisľúbil adekvátne temnú selekciu elektronickej hudby, na ktorú sa bude možno dať aj pohybovať.

Informácie o koncerte

Názov: GOATH, The Negative Bias

Mesto: BRATISLAVA

Klub/miesto: Fuga

Dátum: 27.10.2018

Začiatok: 20:00

Vstupné: TBA

Webová stránka

Kapely

GOATH (Death/Black Metal - DE)
THE NEGATIVE BIAS (Ambient Black Metal - AT)
AIN (Black Metal - SK)
0N0 (Special electro-acoustic set - SK)

+ Afterparty:
KABAL (Industrial/Techno/Darkness - SK)

Názory redakcie

Chýba názor redakcie