FLESH Party 24

FLESH Party 24

Všetci, ktorí máte radi šialenú zábavu a k tomu naservírované poriadne brutálne a goregrindom obložené masakrálne záležitosti, je tu váš deň! A ak patríte k tým, ktorí na FLESH Party ešte neboli, tak neváhajte ani chvíľu - takúto atmosféru len tak nezažijete! Zábava začína o 18:00 (entry: 12 €), ale ak prídete skôr, vstupné máte o 2 € menšie.

Do tanca/moshpitu/circlepitu (podľa vášho výberu) pozýva 10 poriadne nadupaných kapiel, ktorým bude veliť rádioaktívne komando z Nemecka, CYTOTOXIN. Ich zbesilý toxický technical brutal death metal vám rozožerie všetky bunky v tele a nenechá kameň na kameni, presne ako v Černobyle, ktorý je ich poznávacou značkou. Aktuálne majú vonku nový album "Gammageddon", takže povinnosť napočúvať.

Ďalšou bandou sú brutal death metalisti zo Švajčiarska, CONSUMED BY VULTURES. V septembri im Nice To Eat You Records vydalo nový album "In Eterno", ktorým vám určite riadne nasekajú na prdel! Mosh povinný!
Tanečné povinnosti akéhokoľvek prevedenia si budete môcť splniť pri Rakúšanoch VAGINAL PENETRATION OF AN AMELUS WITH A MUSTY CARROT (skrátene: VxPxOxAxAxWxAxMxC), veľmi dobre známom zoskupenie pre fanúšikov Fleshky. Ale bacha - radi topia holuby, tak pozor na výber kostýmu!

Trochu pokojnejšie oproti ostatným kapelám to rozbalia old-school death hrajúci BURNING HATRED z Holandska. Kombinácia švédskych a holandských deathových prvkov z 90. rokov vás pohltí svojou temnou a rytmickou atmosférou.

Českú scénu prídu reprezentovať tri kapely: z Prahy sa dostavia PERFECITIZEN, ktorí ukážu, ako sa hrá blastcore/deathgrind (takto si sami charakterizujú svoj štýl). Pýšia sa tromi nahrávkami, tak si môžete nájsť svoju najobľúbenejšiu a tešiť sa na február.
Druhými sú gastrogrinderi SMASHING DUMPLINGS z Ústí nad Labem. Naservírujú vám kvalitnú porciu grindcoru a majú pre nás pripravenú aj novú chuťovku - aktuálne sa im dovára nový album "Side Effects", ktorý položia na stôl už v decembri, takže checkujte web.
Český underground uzatvárajú POTHEAD - maskovaní gutturalisti z Prahy, ktorí si hovoria aj "weedcore gang". Pochváliť sa okrem 10 rokov existencie môžu napríklad aj coverom "Cold Turkey" od šialencov AHUMADO GRANUJO.

Rovnako tri kapely posiela do boja aj slovenská scéna… a kto iný sem sadne ako riť na šerbeľ než popradskí grinderi HUMAN HUMUS? Takže nezmeškať - predsa len sú poprednými predstaviteľmi tohto žánru na Slovensku. Ak neveríte, pustite si ich aktuálny album "The Obligatory Struggle" a uvidíte sami.
Na nasledovnú kapelu si treba špeciálne nachystať slamové kreácie - nechcete predsa TRACRIOMY sklamať! Na Fleshke nie sú žiadni nováčikovia a ich brutálny set si najlepšie užijete spod pódia.

A zoznam kapiel končia death metaloví ABORT TO BE BORN, pódia brázdia už 5 rokov a ak chcete vidieť, ako sa na Slovensku hrá poctivý death metal, nenechajte si ich ujsť!

Informácie o koncerte

Názov: FLESH Party 24

Mesto: SEREĎ

Klub/miesto: Kultúrny Dom

Dátum: 24.02.2018

Začiatok: 18:00

Vstupné: 10 € (do 18:00) / 12 € (po 18:00)

Webová stránka

Kapely

CYTOTOXIN (technical brutal death metal – DEU)
CONSUMED BY VULTURES (brutal death metal – SUI)
VxPxOxAxAxWxAxMxC (dance goregrind/slam – AUT)
BURNING HATRED (old-school death metal – NED)
PERFECITIZEN (blastcore/deathgrind – CZE)
SMASHING DUMPLINGS (gastro grind – CZE)
POTHEAD (goregrind – CZE)
HUMAN HUMUS (grindcore – SVK)
TRACRIOMY (slamming brutal death metal – SVK)
ABORT TO BE BORN (death metal – SVK)

Názory redakcie

Chýba názor redakcie