Female Fronted Frenzy

Female Fronted Frenzy

Female Fronted Frenzy bude večer ženských extrémních vokálů - čekejte to nejlepší z české metalové female growlers scény.
Přehled kapel:

NOCTURNAL PESTILENCE - Melodic black/dark metalová parta z Prahy v čele s Alenou si od svýho založení v roce 2010 vydobyla neochvějnou pozici na metalový scéně. V roce 2018 vydali album "Fire & Shade" a vy se můžete těšit na exkluzivní temnou smršť metalu kombinovanou s melodickým vokálem.

NOISEBLEED - Metalcore/djent s nádechem melodeathu, to jsou NOISEBLEED v čele s Evou. V roce 2018 vydali debut "Asymbiosis" a v současné době chystají druhou placku s výraznym nakročenim do deathcoru. Masakr, kterej chcete vidět naživo!

STAY DOWN - Fanouškům metalcore/HC zaplesá srdce radostí, protože tahle banda v čele s Jane rozhodně tenhle žánr ovládá skvěle! I když kapela vznikla teprve nedávno (v roce 2017), stihla toho už hodně a dokazuje, že na český metalový scéně má neochvějnou pozici.

ENNOIA - Metalcore s deathovým feelingem přijede až z Ostravy představit ENNOIA v čele s Terry. Nenechte si ujít první koncert tehle parádní kapely v Praze!

Informácie o koncerte

Názov: Female Fronted Frenzy

Mesto: PRAHA

Klub/miesto: Modrá Vopice

Dátum: 12.10.2019

Začiatok: 19:00

Vstupné: 150 Kč

Webová stránka

Kapely

NOCTURNAL PESTILENCE
NOISEBLEED
STAY DOWN
ENNOIA

Názory redakcie

Chýba názor redakcie