ENSIFERUM, Ex Deo

ENSIFERUM, Ex Deo

Lístocheck v spolupráci s Octopus Promotion uvádzajú koncert jednej z najväčších melodic death/folk metalových kapiel súčasnosti - ENSIFERUM vystúpi 10. mája 2018 v Bratislave. "Path To Glory European Tour 2018" bude najväčšou koncertnou sériou v živote tejto fínskej skupiny. Špeciálnym hosťom na celom turné sa stali EX DEO, projekt Maurizia Iacona (frontmana mocných KATAKLYSM).

Sami Hinkka, basgitarista ENSIFERUM, pri tejto príležitosti povedal:
„Zdravíme všetkých metalistov! S obrovskou hrdosťou môžeme ohlásiť naše Path To Glory tour. Je to už celá večnosť, čo sme vyrazili na takéto veľké turné a bude to naozaj masívne. Noc čo noc po celý čas. To je presne to, čo máme radi - poriadna party s najšialenejšími fanúšikmi na svete. Prevedieme vás špeciálnym setom zloženým z našich najväčších hitov, starých piesní aj noviniek. Máme extrémnu radosť, že sa na pódiu stretneme s EX DEO, ktorí sa vrátia do Európy po rokoch. Toto bude naozaj pekelné turné. Vidíme sa v moshpite!”

Maurizio Iacono, frontman EX DEO, výnimočné turné okomentoval s podobným nadšením.
“Prijali sme pozvanie našich vikingských priateľov z Fínska a spolu s ENSIFERUM si podmaníme Európu. Bude to nezabudnuteľné a pri tejto špeciálnej príležitosti zahráme náš aktuálny konceptuálny album "The Immortal Wars" v celej dĺžke. Nebudú chýbať všetky známe veci, veď to bude naše 10. výročie od založenia skupiny a to si zaslúži trochu prebrúsiť meče a oprášiť brnenia, Roma Victrix!”


Zdroj: Octopus Promotion

Informácie o koncerte

Názov: ENSIFERUM, Ex Deo

Mesto: BRATISLAVA

Klub/miesto: Majestic Music Club

Dátum: 10.05.2018

Začiatok: 20:00

Vstupné: 27.40 €

Webová stránka

Kapely

Ensiferum (FIN)
Ex Deo (CAN)

Názory redakcie

Chýba názor redakcie