ELYNE, Countless

ELYNE, Countless

Už na 23. marca 2018 pre vás BURN_Booking spolu so Stand Up and Scream Concerts chystá koncert metalových kapiel v Šali v klube Peklo. Hlavným hosťom bude Talianska kapela ELYNE, ďalej sa predstavia dve moravské kapely a nebude chýbať ani dvojnásobné slovenské zastúpenie.

Koncert otvorí mladá kapela SINAPSY, hrajúca zvláštnu zmes progresívnych hudobných žánrov spojenú s metalcorom, dubstepom či elektronickou hudbou. Bude to určite netradičné a rovnako aj výnimočné nakoľko to bude pre kapelu ich prvý koncert.
Následne zahrajú nasratí Moraváci COUNTLESS svoje songy režúce do krvi. Surová zlosť pretavená do metalcoru vás určite nenechá chladnými. Zaujímavé je prepájanie growlu spolu so screamom, ktoré vytvára nezvyčajný dvojhlas so znervózňujúcou náladou. COUNTLESS robia hudbu plnú hnevu a na pódiu to patrične predvedú.

Talianska kapela ELYNE z Ravenny sa príde predstaviť so svojou dávkou silného metalcoru. Na konte majú 3 albumy plné alternatívneho metalu, silných gitarových riffov, breakdownov screamov aj čistých vokálov. Ich unikátna kombinácia vytvára hudbu, ktorá chytí aj ľudí mimo metalcoru. O pár dní im vyjde deluxe edícia ich posledného albumu "Alibi", z ktorého určite čo-to zahrajú.

Nasledujúcou kapelou bude SAGE z Moravy, ktorá je žánrovo trochu odlišná od predchádzajúcich predstaviteľov moderného metalu. SAGE sa charakterizujú pomalejšími riffmi trochu v štýle Black Sabbath, tematicky ladení do okultno-temného prostredia. Unikátny je určite growlujúci bubeník s najväčším kopákom na svete.
No a napokon nás všetkých na márne kúsky rozseká deathcorová kapela ACT ON DISPUTES, aktuálne nominovaná na ocenenie Objav roka v Radio_Head Awards. Chalani zahviezdili so svojim debutom "Raw Display of Violence" a odohrali kopu vynikajúcich koncertov. Túto zmes tvrdej muziky si nechceš nechať ujsť.


Zdroj: Matúš Novanský / BURN_Booking

Informácie o koncerte

Názov: ELYNE, Countless

Mesto: ŠAĽA

Klub/miesto: Club Peklo

Dátum: 23.03.2018

Začiatok: 19:00

Vstupné: 5 €

Webová stránka

Kapely

19:00 - 19:35 – SINAPSY (progressive)
20:00 - 20:35 – COUNTLESS (metalcore / CZE)
21:00 - 21:45 – ELYNE (alternative metalcore / ITA)
22:10 - 22:55 – SAGE (heavy metal / CZE)
23:15 - 00:00 – ACT ON DISPUTES (deathcore)

Názory redakcie

Chýba názor redakcie