DREAM THEATER: Distace Over Time Tour

DREAM THEATER: Distace Over Time Tour

Legenda progressive metalu, americká kapela DREAM THEATER, vystúpi v utorok 16. júla 2019 v bratislavskom NTC. Na jednom pódiu sa k nim pridá aj anglický TESSERACT a domáca PERSONA GRATA.

DREAM THEATER je vo svete hudobných fanúšikov kultovým pojmom. Od vzniku v roku 1988 prináša partia špičkových inštrumentalistov hudbu, ktorá mení dejiny. Nahrávka "Images and Words" (1992) sa dostala do rebríčka Billboard 200 a znamenala zásadný prelom v kariére. Medzi fanúšikmi azda najobľúbenejší album "Scenes From a Memory" je zaradený medzi 100 najväčších gitarových albumov histórie.
DRE​AM THEATER patria už vyše troch dekád k absolútnej špičke kvalitnej rockovej hudby. Dokazujú to aj ich dve nominácie na cenu Grammy či 15 miliónov nosičov predaných po celom svete. V zostave James LaBrie (vokály), John Petrucci (gitary), Jordan Rudess (klávesy), John Myung (Bass) a Mike Mangini (bicie) sa pustili do práce na štrnástom štúdiovom albume "Distance Over Time", ktorý vychádza vo februári 2019.

Koncert priekopníckej kapely sa uskutoční v rámci konceptu Octopus LIVE, ktorým chcú organizátori z Octopus Promotion zastrešiť mimoriadne hodnotné koncertné podujatia.

Vstupenky od 45 € kúpite exkluzívne len v sieti Lístocheck. Organizátori upozorňujú návštevníkov, že len tieto lístky (aj s uvedeným skutočným menom držiteľa) sú platné.


Zdroj: Octopus Promotion

Informácie o koncerte

Názov: DREAM THEATER: Distace Over Time Tour

Mesto: BRATISLAVA

Klub/miesto: Národné Tenisové Centrum

Dátum: 16.07.2019

Začiatok: 18:00

Vstupné: Státie: 45 € / Sedenie: 61.5 €

Webová stránka

Kapely

DREAM THEATER - progressive metal (USA)
TESSERACT - progressive metal/djent (ENG)
PERSONA GRATA - progressive rock/metal (SVK)

Názory redakcie

Chýba názor redakcie