DISILLUSION: The Liberation tour

DISILLUSION: The Liberation tour

Netrpělivě očekávaný a dlouho odkládaný koncert progressive/melodic death metalových DISILLUSION v Praze se konečně blíží!

Tahle výborná německá kapela se do dějin metalu nesmazatelně zapsala albem "Gloria" z roku 2006. Fúze metalu a elektroniky doplněná až Mike-Pattonovskou prací s vokálem se dočkala široké odezvy a kapela se dostala do povědomí metalových fajnšmekrů.
Na třetí studiové album DISILLUSION - "The Liberation" si fanoušci počkali dlouhých třináct let, tedy až do roku 2019, ale čekání rozhodně stálo za to. Kapela dospěla a aktuální deska je dokonale zvládnutí jak z technického, tak z uměleckého hlediska. Atmosféra podivné Lynchovské temnoty z ní jen čiší a kapela do sedmi tracků dostala všechno, co za uplynulých třináct let naakumulovala.Role supportu se ujmou zasloužilí pražští progresivní rockeři VOTCHI. Kapela působí na hudební scéně od roku 1999 a zaměřuje se především na vlastní tvorbu, která se pohybuje na pomezí progresivního hard rocku a art rocku. Kapela předskakovala takovým rockovým velikánům, jako Deep Purple, Whitesnake, Nazareth, Uriah Heep, Colosseum a mnoha dalším.

1. února 2020 a místo činu: Praha - Klubovna.
Otevření: 19:00 / Start: 20:00.

Vstupenky jsou v předprodeji v síti GoOut.
Předprodej: 390 Kč / Na místě: 450 Kč.

Informácie o koncerte

Názov: DISILLUSION: The Liberation tour

Mesto: PRAHA

Klub/miesto: Klubovna

Dátum: 01.02.2020

Začiatok: 20:00

Vstupné: 390 Kč předprodej / 450 Kč na místě

Webová stránka

Kapely

DISILLUSION - progressive/melodic death metal (DE)
VOTCHI - progressive rock (CZ)

Názory redakcie

Chýba názor redakcie