DEVIN TOWNSEND: Empath Europe

DEVIN TOWNSEND: Empath Europe

Strýček Devin se vrací!
Je až k neuvěření, kolik práce dokáže jeden člověk udělat, nicméně DEVIN TOWNSEND nám stále dokazuje, že limity zkrátka neexistují. Po úspěchu jeho minulých děl "Retinal Curcus", nebo "Ocean Machine", či vyprodaném koncertu v Royal Albert Hall, zaznamenaného na DVD, přichází Townsend s novým dítkem, které nazval "Empath". Tato deska nám má pro jednou ukázat, co a proč vlastně DEVIN TOWNSEND je a zároveň jeho samotného vymanit ze spárů žánrové klasifikace.

Výčet muzikantů, kteří spolupracovali na "Empath" je tak široký, že by zabral dva plné listy, ale jak všichni dobře víme, Devin má skvělý výběr, proto se nemusí bát, že bychom byli snad zklamaní z jeho nového počinu.
Na začátku dubna nám přijede Townsend ukázat kus svého díla v akustické podobě do beznadějně vyprodané La Fabriky a právě pro vás, co jste nestihli tento unikátní koncert, je toto turné jako štědrou náhradou.

28. listopadu 2019 si v Praze nenechte ujít další z fenomenálních koncertů, kde "HevyDevy" potvrdí svůj hudební majestát.


Zdroj: Frank Fišer / Obscure Promotion

Informácie o koncerte

Názov: DEVIN TOWNSEND: Empath Europe

Mesto: PRAHA

Klub/miesto: Roxy

Dátum: 28.11.2019

Začiatok: 20:00

Vstupné: Předprodej startuje 1.2.2019

Webová stránka

Kapely

DEVIN TOWNSEND - progressive metal (CAN)

Názory redakcie

Chýba názor redakcie