DEAFHEAVEN, Youth Code

DEAFHEAVEN, Youth Code

„Všechno škatulkování je žrádlo pro hašteřivé středoškoláky,“ říká o pozici DEAFHEAVEN na metalové scéně zpěvák George Clarke.

Naposledy v Praze řádili v srpnu 2014 před po strop naplněnou strahovskou Sedmičkou, podobně extatické zážitky čekáme i nyní. První máj bude náležitě temný. Čekejte nemožné.
Kapela, kterou založil spolu s kytaristou Kerrym McCoyem, se za poslední roky razantně vyšvihla mezi nejvýraznější jména scény tvrdých kytar, navíc oslovuje posluchače i daleko za jejími hranicemi. To lze poznat mimo jiné množstvím pozvánek na nadžánrové festivaly, kázání na největším pódiu katovického OFFu mělo uhrančivou sílu bez ohledu na sluneční svit, který podobným kapelám jinak nesvědčí.

Shoegaze, emo, black metal, ale i thrash - DEAFHEAVEN se nebojí přímočarosti ani atmosférických ploch a pokaždé si počínají naprosto suverénně. Tohle je kapela, která se nebojí zabalit černé umění do růžové. DEAFHEAVEN v Lucerna Music Baru představí stále ještě aktuální album "New Bermuda", večer otevře kalifornská EBM dvojice YOUTH CODE.

Limitovaná edice prvních 100 vstupenek za 350 Kč je vyprodaná! Nyní jsou vstupenky za 450 Kč (+ poplatky) na pokladně a webu Lucerna Music Baru, GoOut, Ticketpro a Ticketportal.


Zdroj: Lucerna Music Bar

Informácie o koncerte

Názov: DEAFHEAVEN, Youth Code

Mesto: PRAHA

Klub/miesto: Lucerna Music Bar

Dátum: 01.05.2017

Začiatok: 21:00

Vstupné: 450 Kč predpredaj / 550 Kč na mieste

Webová stránka

Kapely

DEAFHEAVEN - post-black metal
Youth Code - EBM

Názory redakcie

Chýba názor redakcie