CRADLE OF FILTH, Moonspell

CRADLE OF FILTH, Moonspell

Od roku 1991 na scéně, 11 studiových alb a hory fanoušků po celém světě! To je ve zkratce anglická extreme metalová legenda CRADLE OF FILTH, která nedávno vydala nové studiové CD "Cryptoriana: The Seductiveness Of Decay". Tato nahrávka spatřila světlo světa 22.9.2017 přes Nuclear Blast a hned nato CRADLE OF FILTH vyráží na velkolepé turné "Cryptoriana World Tour", v kterém světu představí svůj zbrusu nový materiál. Legenda se vrací v čele s frontmanem Dani Filthem a také se stávající moravskou dvojicí - kytaristou Ashokem a bubeníkem Marthusem.

Ale to není vše! Na turné si tato partička pozvala velmi speciální hosty. Doprovod jim budou dělat portugalští MOONSPELL, kteří jsou již řadu let učebnicovou ukázkou prvotřídního gothic/dark metalu. Ribeirovci letos slaví 25. výročí s novým albem "1755" (vyšlo u Napalm Records) a hodlají svým fanouškům dát to nejlepší za celou svou dobu působení.

Vyladěná scéna, temná atmosféra a zapálený projev frontmanů CRADLE OF FILTH a MOONSPELL - to vše společně s perfektní muzikou uvidíte v úchvatné LIVE show!
Přijďte si poslechnout to nejlepší zblízka. Koncerty se uskuteční 18.1.2018 v pražském klubu Roxy a 19.1.2018 v ostravském klubu Garage.

Předprodej přes web Masters Of Rock a v síti Ticketportal.
Vstupenky aktuálně za 690 Kč.


Zdroj: PRAGOKONCERT Bohemia

Informácie o koncerte

Názov: CRADLE OF FILTH, Moonspell

Mesto: PRAHA

Klub/miesto: Roxy

Dátum: 18.01.2018

Začiatok: 19:35

Vstupné: 690 Kč

Webová stránka

Kapely

CRADLE OF FILTH - melodic/extreme metal (ENG)
MOONSPELL - gothic/dark metal (POR)

Názory redakcie

Chýba názor redakcie