CRADLE OF FILTH, Moonspell

CRADLE OF FILTH, Moonspell

CRADLE OF FILTH mieri aj na Slovensko! Kultová anglická extreme metalová kapela príde predstaviť svoj najnovší štúdiový album "Cryptoriana - The Seductiveness Of Decay".
Stane sa tak 20. januára 2018, miestom činu bude Bratislava - MMC.

CRADLE OF FILTH sú silnejší a ničivejší než kedykoľvek predtým, siahajú na vyšší stupeň a najnovším počinom ukázali, že ich výsledná tvorba je stále fascinujúca, desivá a elektrizujúca zároveň. Album vyšiel v septembri pod hlavičkou Nuclear Blast a z celého sveta dostáva pochvalné hodnotenia (recenzia vyšla aj na MetaliriuM).
O pravdivosti týchto slov sa môžu fanúšikovia prísť presvedčiť na "Cryptoriana World Tour". Dani Filth a spol. sa po rokoch vracajú do Bratislavy, kde predstavia novinku, no zároveň zahrajú aj skladby zo starších nahrávok.

Ako špeciálny hosť sa predstaví portugalská gothicmetalová legenda MOONSPELL, ktorá na tomto turné predstaví nový album "1755". Jeho koncept je o veľkom zemetrasení v Lisabone a je to ich prvé dielo naspievaný v rodnom jazyku. Ribeirovci budú okrem toho sláviť 25. výročie existencie a hodlajú svojim fanúšikom dať to najlepšie za celú dobu svojho pôsobenia na scéne.

Štart: 20:00. Vstupné: od 25 €.
Vstupenky zakúpite v sieti Predpredaj.sk.


Zdroj: Valhalla

Informácie o koncerte

Názov: CRADLE OF FILTH, Moonspell

Mesto: BRATISLAVA

Klub/miesto: Majestic Music Club

Dátum: 20.01.2018

Začiatok: 20:00

Vstupné: 25 € státie / 30 € sedenie

Webová stránka

Kapely

CRADLE OF FILTH - melodic/extreme metal (ENG)
MOONSPELL - gothic/dark metal (POR)

Názory redakcie

Chýba názor redakcie