Celestial HelpFest 2019

Celestial HelpFest 2019

Konečne máme po lete, festivaloch, dovolenkách, a preto sa už môžeme konečne naplno pustiť do klubových koncertov. Všetko nám to zase raz uletelo neskutočnou rýchlosťou a nás čaká ďalší Celestial HelpFest.

Ešte sa musím, samozrejme, vrátiť k minulému ročníku, ktorý bol totálne famózny, a čo sa týka vyzbieranej sumy, aj jeden z najúspešnejších. Podarilo sa nám dať dokopy úžasných 4240 €. Moc vám ďakujem, že sme spolu niečo takéto dokázali, je to fakt jeba! Túto sumu však máme ešte stále bezpečne uloženú, nakoľko nastali isté nejasnosti ohľadom detského oddelenia a jeho budúcnosti. Preto som si nechal od viacerých hlasov poradiť a s nákupom prístrojov som sa rozhodol tento rok počkať, kým sa veci nevyjasnia. Všetci totiž vieme, ako neslávne dopadlo naše novorodenecké oddelenie. Celá táto situácia sa neskutočne preťahovala a nikto nevedel zaručiť, ako to bude. V podstate až pred pár dňami mi bolo potvrdené, že naše detské oddelenie pokračuje určite ďalej, akurát došlo k istým personálnym zmenám. Verím však, že nám toto celé zabezpečí minimálne takú spokojnosť, ako tomu bolo v minulosti. Som veľmi rád, že naše oddelenie bude aj naďalej pomáhať vašim ratolestiam a že aj my budeme naďalej pomáhať detskému oddeleniu tu u nás.

Prejdime ale už k tohtoročnému HelpFestu. Zase raz som sa v rámci možností nášho festivalu snažil vybrať to najlepšie z hudobnej produkcie. Stále zostávame undergroundový fesťáčik, ktorý nikdy nebude preplácať predražené cesťáky a plniť nezmyselné požiadavky kapiel. Verím, že mix žánrov vás opäť raz poteší, že si každý aj tento rok nájde to svoje, aby ste si mohli znovu užiť parádny ročník.

Takže sa vidíme 9. novembra 2019 na starom známom mieste s kapelami:
WELICORUSS (Rusko)
SILENT STREAM OF GODLESS ELEGY (Morava)
ATTACK OF RAGE
PYOPOESY
ďalej: ACID FORCE, SITŇANBUT (Česko), The WILDERNESSODPAD


Zdroj: Hoyas

Informácie o koncerte

Názov: Celestial HelpFest 2019

Mesto: BÁNOVCE n. BEBRAVOU

Klub/miesto: Mestské Kultúrne Stredisko

Dátum: 09.11.2019

Začiatok: 16:00

Vstupné: 8 €

Webová stránka

Kapely

WELICORUSS
SILENT STREAM OF GODLESS ELEGY
ATTACK OF RAGE
PYOPOESY
ACID FORCE
SITŇAN
BUT
The WILDERNESS
ODPAD

Názory redakcie

Chýba názor redakcie