Black Twillight Circle European Conquest

Black Twillight Circle European Conquest

Prvýkrát na Slovensku a jediný koncert sa uskutoční v Banskej Bystrici v Rock Clube Tartaros! Black metalové undergroundové zoskupenie z Californie, Black Twilight Circle (BTC), ktoré sa inšpirovalo kultovým francúzskym LLN, prinesie svoje štyri kapely na európsku pôdu - Arizmenda, Volahn, Dolorvotre a Blue Hummingbird on the Left (BHL).

Na túto udalosť sa čakalo dlho a jednoznačným ťahákom tejto akcie bude VOLAHN bok po boku ARIZMENDA. Chaos, uctievanie smrti, depresia sú textovým vyjadrením oboch surových black metalových projektov. Volahn sa však z veľkej časti venuje aj aztéckej mytológii a mysticizmu. Práve týmito témami sa halí celé turné Kalifornčanov s mexickými koreňmi. Špecifický zvuk BTC ocenia predovšetkým black metaloví nadšenci a fajnšmekri. Nečakajte žiadne medové plastické nahrávky od nuclearplastových kapiel.

Okrem týchto dvoch projektov sa naživo predstavia aj DOLORVOTRE - poriadne špinavý okultný black metal a BHL - zhudobnené posolstvo samotného aztéckeho boha Huitzilopochtl.

Ako support sa na Slovenskej časti predstaví domáca zostava PORENUT, ktorí nedávno vydali nové EP, tak to vypočujte!

Lístky v predpredaji: 12 € (info: thunderartbooking@gmail.com)
Na mieste: 15 €


Zdroj: Thunder Art Booking

Informácie o koncerte

Názov: Black Twillight Circle European Conquest

Mesto: BANSKÁ BYSTRICA

Klub/miesto: Tartaros Rock Club

Dátum: 27.01.2018

Začiatok: 19:30

Vstupné: 12 € predpredaj / 15 € na mieste

Webová stránka

Kapely

ARIZMENDA
VOLAHN
DOLORVOTRE
BLUE HUMMINGBIRD on the LEFT

Názory redakcie

Chýba názor redakcie