ARCHITECTS: Holy Hell

ARCHITECTS: Holy Hell

Milovaná stálice moderní britské metalcorové scény se vrací dobít Evropu a to včetně Prahy, se svým novým počinem nazvaným „Holy Hell“, vycházejícím 9.11.2018!

Po úmrtí Toma Searlea, zakládajícího kytaristy ARCHITECTS, je „Holy Hell“ prvním dlouhohrajícím počinem kapely, který byl hned z kraje doplněn o videoklip ke skladbě „Hereafter“, který mapuje jejich cestu od tragické události.
„Prvních pár měsíců jsem se s tím zkrátka neuměl vyrovnat, cítil jsem se hrozně…“ vysvětluje Dan, jeho dvojče a kytarista ARCHITECTS.
„Snažil jsem se to ignorovat a zapomenout na to, ale věděl jsem, že přijde určitý moment, kdy se z toho všeho budu muset ponaučit.“

A tak stojíme u zrodu nové etapy kapely, která oslovila nejen svou hudbou, ale také přístupem miliony fanoušků po celé zemi. Těšit se můžeme na jedenáct nových skladeb, které otřesou základy Fora Karlín.

O support se postarají dvě neméně uznávané kapely.
POLARIS, jakožto první výkop večera se u nás představili již na loňském Never Say Die! Tour a od jejich účinkování na zmiňovaném putovním turné, se jejich jméno častuje stále víc ve vyšších kruzích moderního metalcoru.

Třešničkou na dortu jsou také američtí BEARTOOTH, kteří sebou přivezou novou desku „Disease“. BEARTOOTH netřeba dále představovat, už jen kvůli jejich frontmanovi Calebovi, kterého si můžeme pamatovat například z působení v kapele ATTACK ATTACK.

Zakroužkujte si tedy 31.1.2019, Praha - Forum Karlín!
Nejlevnější vstupenky jsou na webu Obscure.cz.


Zdroj: Frank Fišer / Obscure Promotion

Informácie o koncerte

Názov: ARCHITECTS: Holy Hell

Mesto: PRAHA

Klub/miesto: Forum Karlín

Dátum: 31.01.2019

Začiatok: 19:00

Vstupné: 750 Kč předprodej

Webová stránka

Kapely

ARCHITECTS
BEARTOOTH
POLARIS

Názory redakcie

Chýba názor redakcie