ALICE IN CHAINS, Black Rebel Motorcycle Club

ALICE IN CHAINS, Black Rebel Motorcycle Club

ALICE IN CHAINS jsou jednou z nejúspěšnějších a nejvlivnějších amerických heavy rock, grunge/metalových skupin všech dob a 3. června 2019 představí publiku v Praze své nové album. Jako host s nimi do haly Forum Karlín přijedou BLACK REBEL MOTORCYCLE CLUB.

Během své pozoruhodné kariéry získali ALICE IN CHAINS mnoho nominací na ocenění Grammy a prodali po celém světě více než 20 milionů alb. Loni vydali vynikající album s názvem "Rainier Fog" a potvrdili pozici legendy. Jejich oddaná fanouškovská základna jde do milionů po celém světě. Společně se skupinami NIRVANA, PEARL JAM a SOUNDGARDEN tvoří „Alice“ velkou čtyřku, která se v devadesátých letech proslavila město Seattle a navždy změnila sound moderního rocku. Letošní album je poctou tomuto městu, kam se po letech vrátili ze studií v L.A. a tam zrozenému žánru grunge.

Jako host s nimi do Prahy přijedou BLACK REBEL MOTORCYCLE CLUB. Ti vydali 12. ledna 2018 své osmé studiové album "Wrong Creatures". Novinku produkoval Nick Launay (Nick Cave, Arcade Fire). V médiích si pochvalují jejich „zemitý rock ‘n’ roll“, časopis Rolling Stone nazval jejich sound „expanzivním“ a Entertainment Weekly ho označil jako „silně hypnotické narko-blues“.

Nenechte si ujít americkou legendu ALICE IN CHAINS.
3. června 2019, Praha - Forum Karlín.
Pozor: Koncert je VYPRODANÝ!


Zdroj: D Smack U Promotion

Informácie o koncerte

Názov: ALICE IN CHAINS, Black Rebel Motorcycle Club

Mesto: PRAHA

Klub/miesto: Forum Karlín

Dátum: 03.06.2019

Začiatok: 20:00

Vstupné: 1009 Kč

Webová stránka

Kapely

Alice In Chains (USA)
Black Rebel Motorcycle Club (USA)

Názory redakcie

Chýba názor redakcie