ALICE COOPER: Ol Black Eyes is Back Tour 2019

ALICE COOPER: Ol Black Eyes is Back Tour 2019

Najväčšia hororová show v rockovej hudbe príde na Slovensko! Legendárna kapela ALICE COOPER u nás vystúpi budúci rok s exkluzívnym koncertom. Kráľ hororových show a krstný otec shock-rocku príde vyraziť dych s novou show "Ol Black Eyes is Back Tour 2019".
Koncert, ktorý bude zároveň oslavou 5-tych narodenín Rádia Anténa Rock, vypukne v nedeľu 15. septembra 2019 v bratislavskej Incheba Expo aréne.

ALICE COOPER (vlastným menom Vincent Damon Furnier) patrí k legendám rockovej hudby. Hrdý člen rock 'n' rollovej siene slávy je na scéne vyše 50 rokov a patrí medzi najvplyvnejšie osobnosti hudby. Živé vystúpenia ikonického hudobníka sú preslávené špeciálnymi efektami, divadelnými scénami a strašidelnými výjavmi. Slovenskí fanúšikovia sa môžu tešiť na hity ako "Poison", "School's Out", "Hey Stoopid", "I'm Eighteen" či "Love's a Loaded Gun". To všetko umocnené nezabudnuteľným vizuálnym divadlom. Príležitostný rozhlasový moderátor a vášnivý golfista si zahral aj v seriáli Simpsonovci a viacerých hollywoodskych filmoch. Magazín The Rolling Stone ho označil za najobľúbenejšieho heavy metalového zabávača, časopis Classic Rock za žijúcu legendu. S týmito tvrdeniami sa nedá nesúhlasiť a preto odporúčame jedinú vec - zažiť šou tohto velikána na vlastnej koži.

A to už 15. septembra 2019 v Bratislave.
Vstupenky od 45 € si v predpredaji zakúpite jedine v sieti Listocheck.

Zdroj: Octopus Promotion

Informácie o koncerte

Názov: ALICE COOPER: Ol Black Eyes is Back Tour 2019

Mesto: BRATISLAVA

Klub/miesto: Incheba Expo

Dátum: 15.09.2019

Začiatok: 19:30

Vstupné: Státie: 45 € / Sedenie: 50.5 € - 61.5 €

Webová stránka

Kapely

ALICE COOPER - shock rock/heavy metal (USA)

Názory redakcie

Chýba názor redakcie