18 let časopisu PAŘÁT

18 let časopisu PAŘÁT

V lednu příštího roku to bude 18 let od chvíle, kdy vyšlo první číslo Pařátu. Tato událost se musí náležitě zapít a oslavit, proto se na vás budeme těšit v pátek 2. března 2018 v Třinci. Půjde však také večer našich oblíbených kapel R-E-T a DISSOLVING OF PRODIGY.
Akce se uskuteční v třineckém Barrocku z toho důvodu, že jde o domovský klub R-E-T.
Ten den Pařát vydá na 2LP jejich naprosto zásadní album pro celou českou metalovou scénu "In Memories" a R.E.T. (tehdy ještě název s tečkama) odehrají mimořádný a již nikdy neopakovatelný koncert, na němž přehrají "In Memories" i s několika členy, kteří stáli u jeho vzniku a v kapele už nepůsobí.
2. března 2018 Pařát rovněž vydá tributní album pro DISSOLVING OF PRODIGY a některé písně z něj zazní v Třinci i živě v rámci speciálního setu.

Pozvání dále přijali kamarádi ze slovenských kapel ABSTRACT (progressive/instrumental metal) a DOOMAS (death/doom metal).

Ke všem titulům chystáme bohatý výběr merchandise a další překvapení, která budeme odtajňovat průběžně. Akce se koná v pátek z toho důvodu, abychom se mohli propít až do neděle. Budeme rádi, když už si s předstihem naplánujete dovolenou v práci, propustky doma atd.

Ovšem máme na vás prosbu: Pakliže opravdu chcete dorazit, objednejte si vstupenky předem, zvlášť budete-li cestovat z dáli. Vzhledem k omezené kapacitě nového Barrocka jsme se rozhodli dát do přímého prodeje pouze 220 ks vstupenek (+ kapely a nemálo VIP vstupů) a byli bychom strašně neradi, kdybychom vám bez vstupenky na místě museli oznámit, že vás dovnitř už pustit nemůžeme, protože kapacita klubu je naplněna.

Vstupenky jsme rozdělili do dvou kategorií. Vážíme si každého čtenáře a podporovatele Pařátu, nicméně předplatitelům rádi dáváme výhody.
Vstupné: 199 Kč
Předplatitelé časopisu: 99 Kč


Zdroj: Petr Herdron / PAŘÁT Magazine & Productions

Informácie o koncerte

Názov: 18 let časopisu PAŘÁT

Mesto: TŘINEC

Klub/miesto: BarROCKo Music Club

Dátum: 02.03.2018

Začiatok: 19:00

Vstupné: 199 Kč (předplatitelé 99 Kč)

Webová stránka

Kapely

R-E-T
DISSOLVING OF PRODIGY Tribute
DOOMAS
ABSTRACT

Názory redakcie

Chýba názor redakcie